Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Srác vagyok tetkót szeretnék...

Srác vagyok tetkót szeretnék valamilyen kinai, japán (nemtudom melyik milyen). Jelet, betűt, kifejezést. Ajőánlott? 15 vagyok júniban leszek 16 és akk már szülöi engedéllyel lehet. Feketébe szeretnem vagyis nem szinesben. kb mennyi? Ajánlott?

Figyelt kérdés
2010. dec. 29. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:

ha nagyon szeretnéd csináltass.....de én várnék mert lehet meg fogod bánni amit most varratsz magadra...tapasztalat....

szalonban van egy csomó ott tudják is mit jelent, nézz szét ott....de neten is nézelődhetsz...feketében olcsóbb de ez múlik a mérettől és a szalontól is ha járnak rendezvényekre tehát ismertebb tetováló művész egyértelmű drágább...

2010. dec. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is várj vele. Csináltass hennát, hogy szokd, hogy milyen lenne, az meg úgyis lekopik, ha nem tetszik. Én is így döntöttem el, hogy mégsem akarok majd tetkót a szülinapomra, viszont hennát szoktam csináltatni :) 15/L
2010. dec. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi, a henna télleg jó 5let. majd szerintem előbb azt probálom ki. :)
2010. dec. 29. 20:57
 4/4 anonim válasza:
[link] de ha nem csak egy egyszerű szimbólumot akkor keress a neten kedvedre :DD
2011. jan. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!