Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek szexi az egyik...

Szerintetek szexi az egyik fülben 2 fülbevaló? (részletesen elmagyarázom bővebben)

Figyelt kérdés

Tehát mindkét fülemben van egy egy lógós ezüst(szolid,de szép) fülbevaló és ha furatok a jobb fülembe mégegy fülbevalót.Az újonnan kifúrt lyukban meg svarovski köves,kisméretű gömb alakú és mindig az öltözékemhez illő színű fülbevaló lenne.Szerinted?

Légyszi kort is írjatok.


2010. dec. 30. 21:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez már régen divat, nem tudom ez nálad miért jelent kérdést :D

Nekem is van összesen 7: az egyik fülembe 3 a másikba 4, és pici csillogó köves fülbevalók vannak benne :) Én nagyon szeretem:)

Úgyhogy hajrá! Nem fogod megbánni:)

15/L

2010. dec. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

köszi a választ :)

de főleg arra vagyok kíváncsi,hogy szexi-e,mert azt tudom,hogy divatosnak divatos :P

2010. dec. 30. 22:09
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Hát szerintem nem különösebben szexi, inkább átlagooooos, de nagyon, mivel majd' az összes lánynak van vagy 20 fülbevalója...egyszerre...
2010. dec. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem is van egy pár, én is szeretem ahogy a kis kristályok sorakoznak a fülemben :)

Piercingekért amúgy nem vagyok oda de ez kifejezetten tetszik :)

18/L

2010. dec. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
azt nem tudom hogy szexi-e, de tetszik:D 15/L
2010. dec. 31. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem is hét van. Balba 4, jobba 3. Nekem pici karikák vannak benne. Csak a fantázia szab ennek határt. Szóval hajrá :)


18/L

2010. dec. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
52%

hát szexi nemleszel ettől, az tuti :D ha enked tetszik furass, veszíteni nem veszítesz, de nemleszel se szexibb, se szebb ettől

nekem van 6 összesen (3-3)

2010. dec. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem aranyos. Nekem mondjuk "kicsit" több van, 11, az egyikben 6, a másikban 5. :) Csak nem kövecskés meg lógós ezüst fülbevalókkal, hanem fekete mintásakkal, dobókocka, cipzár, kapszula meg hasonlók. Megőrülnék, ha csillogó köves fülbevalókat kéne hordanom, nagyon nem illik hozzám. :D

Viszont ha neked tetszik és illik hozzád, hordd nyugodtan. :)

15/l

2010. dec. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
49%

nekem a jobb fülemben van 5db + egy 12mm-es tágitó.

a másikban is egy ugyanakkora tágitó és 2 fülbevaló.

nem tudom, hogy szekszi-e, de ha nekem tetszik, csináltasd meg.

nekem kis ezüst pöttyök vannak benne, a csillogó sz.roktól a falnak megyek :|

18L

2010. dec. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát kinek mi a szexi...

Egyébként manapság már kb. az kelt feltűnést, ha nincsen!

Nekem is van 4 (akartam még, csak begyulladt és azóta nem mertem kifuratni :S)

Csak fültágaítót ne csináltass! Mert attól viszont biztos nem leszel szexi, szerintem egyenesen undorító!

(bocsánat attól akinek van, de miért jó hogy át lehet látni a füleden?)

19/L

2011. jan. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!