Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan tudok ilyen színű...

Hogyan tudok ilyen színű szájszínt elérni? (kép)

Figyelt kérdés

[link]


Azt hallottam, hogy alapozót kell először a szájra kenni, aztán jöhet a szájfény. De sajnos nekem mindig összesűrűsödik az alapozó. Akkor mivel kenjem be a szájfény alá a számat?

Remélem érthetően írtam le.:)

Köszi az értelmes válaszokat!:)


2010. dec. 31. 13:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem korrektor+barackos színű ajakrúzs+szájfény(de csak mértékkel a szájfénnyel) és ha jól látom,világos árnyalatú szájceruza.
2010. dec. 31. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok,de amúgy már kaphatsz külön "bőr"színű ajakrúzst is.
2010. dec. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi, de sajnos ez is összesűrűsödik. Mi lehet a baj?:(
2010. dec. 31. 13:15
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát igazából Selena Gomez-t biztos nem így sminkelték.Drága termékeket használtak és az ajakrúzs szerintem már magába ilyen színű volt,nem kellett alá alapozó vagy korrektor,maximum egy kis ajakbalzsam.

Én anno vásároltam egy hasonló árnyalatú ajakrúzst Deja vu-ben.Nem volt drága,800 ft volt,szerintem neked is szét kellene nézned egy kozmetikai boltban:)Vagy mindenképpen ma estére kellene?

2010. dec. 31. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát igen, mára is jó lenne.:)
2010. dec. 31. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!