Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek az jót tesz vagy...

Szerintetek az jót tesz vagy inkább rosszat, ha a pattanásokat alapozóval elfedem?

Figyelt kérdés
2010. dec. 31. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
rosszat tesz, ha pattanásos a fejed tartsd mindig tisztán az arcod. egyél minden nap egy csipet élesztőt, meglátod egy idő után sorra eltünnek a pattanások, és legyél türelmes ne várd azt hogy egyik napról a másikra eltünnek:D
2010. dec. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kössz a választ:)Kipróbálom:)
2010. dec. 31. 18:36
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nem merek semmit kijelenteni ezen a téren, ugyanis 14-20 éves korom között súlyosan pattanásos voltam, kozmetikusok, bőrgyógyászok és plasztikai sebészek is láttak el tanácsokkal - amik sokszor ellent mondtak egymásnak.

Volt aki azt állította, hogy az alapozó eltömíti a pattanásokat és csak rosszabb lesz a helyzet - míg volt, aki azt tanácsolta, nyugodtan használjak alapozót mert a mai profi sminktermékek alatt tud lélegezni a bőröm plusz felfogja a levegő szennyeződéseit a bőrömre kent vékony réteg és a közérzetem is jobb lesz annak a tudatától, hogy kevésbé látszanak a pattanásaim.


Szerintem ebből kiindulva mindenkinek megvan erről a maga véleménye.


Én személyes tapasztalatból csak azt tudom mondani, nekem semmi bajom nem lett az alapozó használatától - és felszabadultabb lettem amikor elkezdhettem magam sminkelni.


A Vichy speciális alapozói közül válassz egyet gyógyszerész segítségével, és akkor biztos nem lesz baj.

2010. dec. 31. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
jólvan oké:)köszi hát én éppen nm 14 éves vagyok hanem 12 de én 10évesem lettem pattanásos:S
2010. dec. 31. 20:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Az igaz, hogy a szennyeződésektől megvéd, de ezzel egy időben ez is egy réteg az arcon, lefedi, lélegezni tuti nem tud alatta. Viszont ma már olyan szennyezett a levegő, hogy szerintem semmit nem veszítesz azzal, ha alapozót használsz és te is jobban fogod érezni magad tőle :)
2011. jan. 1. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
szia! ami a legfontosabb,hogy naponta több alkalommal (minimum reggel és este ) tisztítsd az arcodat. erre van ezer féle lehetőséget ,majd úgyis kitapasztalod,hogy neked melyik válik be. arctej,tonic,arlcemosógél.... és hetente egyszer használj arcradírt is. ez eltávolítja az elhalt hámrétegeket és így több esélye van a bőrödnek lélegezni. az alapozóval kapcsolatosan azt javaslom, hogy reggel a megtisztított bőrödre egy jobb minőségű alapozót nyugodtan vigyél fel.jobban érzed tőle magad és kicsit szárító hatása is van. de mikor vége a sulinak és hazaértél akkor alaposan távolítsd el és tisztítsd meg az arcodat,ahogy reggel :) remélem tudtam segíteni
2011. jan. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
26%
Szted az jót tesz vagy rosszat, ha véletlen a retyó mellé sz@rok, és rádobálok egy tonna wc papírt?
2011. jan. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!