Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A kör alakú ajakpiercing...

A kör alakú ajakpiercing roncsolja a fogat? Egyáltalán hozzá ér? ( snakebite )

Figyelt kérdés
2011. jan. 2. 12:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, hozzáér és szinte mint minden ajakpiercing, roncsolja a fogzománcot idővel. Mjuk nekem 3 van az ajkamban, szilikontalpasak. ENnek ellenére most én is cserélek kettőt karikára :))
2011. jan. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

nekem van ajakpiercingem. 'körtalpas'. picit valóban bizgatja a fogam, amikor eszek meg beszélek. amikor szúrják, ugye duzzadás miatt hosszú szárú piercing kell. de amikor már tudod cserélni, akkor tudsz bele tenni rövidebb szárút és az nem lóg ki annyira, vagy nem csúszik hátra és annyira nem bánt. nekem most, ha így normálisan visszatenném a hosszút, kb 4 mm-t kilógna és sokat számít. volt, hogy visszatettem és sikerült megharapnom mert becsúszott. nem volt kellemes : S

karikát nem hordok, belepróbáltam, de nekem nem áll jól : )

amit az első hozzászóló mondott, a szilikon...na az egy jó dolog. szilikon szárat külön is lehet venni, nem muszáj rá a szilikon rávaló. tehetsz a végére, amit szeretnél, fémet is.

viszont szárra a műanyag végeket nem ajánlom. mármint olyat, hogy műanyag dobókocka meg műanyag bogyó...nagyon hamar kettétörik, ha picit erősebben meghúzod, akármilyen szép is : S

nekem például dobókockából fém van és nagyon aranyos.


amúgy szeretnél csináltatni, vagy miért kérdezted, hogy bizgat-e? : )


L/16

2011. jan. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igen, szimpatizálok az ötlettel. köszi a választ
2011. jan. 9. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!