Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Jó ez a smink hétköznapokra?...

Jó ez a smink hétköznapokra? (kép)

Figyelt kérdés

Nem az a kérdés,hogy sok-e hanem inkább hogy a szemformámhoz jó-e az ilyen kihúzás?

[link]

(+ spirál,csak ma nem volt rajtam:)

16L


2011. jan. 2. 12:45
 1/9 anonim ***** válasza:
2011. jan. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
sztem húzd egy kcisit tovább a végét a vonalnak
2011. jan. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Csatlakozok, picit húzd tovább a vonalat, esetleg egy bőrszínű szemhéjpúder még dobhat a sminken. Látszani nem nagyon fog, de valahogy mégis több lesz, mint a szimpla tus-spirál kombó.
2011. jan. 2. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Most is van rajtam,csak annyira bőrszínű,h képen észre se lehet venni..
2011. jan. 2. 13:02
 5/9 anonim ***** válasza:
Gyönyörű és tökéletes. Soknak meg egyáltalán nem sok. Kár, hogy én ilyenre soha nem tudnám kihúzni, de mindenesetre megpróbálom, mert nagyon tuti.
2011. jan. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hogy tudod így kifesteni? Nekem sosem sikerül olyanra a vonal, amilyet szeretnék és nem is egyenes. Hogy kell tök egyenes vonalat húzni?
2011. jan. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Kb 1,5év gyakorlás után sikerül(nem mindig) ilyenre csomószor hittem,h lehetetlen de nem

úgyhogy hajrá:))

2011. jan. 2. 13:33
 8/9 anonim ***** válasza:
Nagyon szép szemed van és jó a smink:D
2011. jan. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ebben nincs semmi extra,tökéletes hétköznapokra,és csatlakoznék én is az előttem szólókhoz,húzd tovább azt a vonalat! :D És igen,egy kis szempillaspirál is feldobná!
2011. jan. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!