Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol tudok venni csillogó...

Hol tudok venni csillogó szemhéjpúdert? Vagy olyan csillámot, amit szemfestékre, szem környékére is lehet tenni?

Figyelt kérdés
2011. jan. 3. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!:)

Olyan csillámport tudok ajánlani, ami kis kerek tégelyben kapható, én egy olcsó kínai boltban vettem, de lehet kapni a nagyon kicsi maszek bizsuboltokban is, legalábbis én találkoztam ott is csillámporral.De ha olyan kínai boltban nézed, ahol sminkszereket is lehet venni, akkor ott biztosan kell lennie!300-400 Ft 1 kis tégely, mindenféle színben lehet kapni!.. :S Jobbat ami úgy ahogy olcsó, nem nagyon tudok.Ha pedig a drágább is jó akkor természetesen tudom ajánlani a Douglas parfümériát!De ott az olcsóbb fajta(ami viszont biztos tartósabb mint a amit a kínaiban kapsz) is 1500 Ft körül van azt hiszem, bár én sohasem vetettem a csillámporokra szemet.Viszont a legeslegjobb csillámpora ami tartós és millióféle színben kapható, gyönyörű vibráló árnyalatokban az a MAC-nek van!(persze drágább is jóval, csak akkor ajánlom ha akarsz rá ilyen sokat szánni. :S


Amúgy nézd meg ezt a weboldalt, szerintem tetszeni fog, ha még nem ismerted!


[link]


Jó nézegetést, hátha találsz valami jót! :)

2011. jan. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Müllerben van NYX csillámpaletta.ezt szemhéjpúder fölé kell tenni. van a miss rose-nak is, de az nem jó, mert épp csak a teteje csillámos, a többi része nem. de bármilyen csillámpor megfelel, ha valamilyen "kötőanyagot" pl nagyon vékonyan műszempillaragasztót teszel a szemedre.

[link]

[link]

2011. jan. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja, és nincs olyan, h kifejezetten szemre, vagy máshova (pl: körömre) való csillám. Csak szeretik ezzel átverni a vevőket, h több pénzt kiszedjenek belőlük.
2011. jan. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!