Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen smink termékeitek...

Milyen smink termékeitek vannak? Kedvenc márkátok termékeitek? Milyen gyakran és hogyan sminkeltek? Mennyit költötök sminkre?

Figyelt kérdés
2011. jan. 5. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Az új évben elterveztem, hogy csak olyan sminktermékeket használok, amelyek előállításhoz nem végeztek állatkísérleteket. Szerencsére van már egypár Mo-on is. Tegyél Te is így. Nagyon jó és szeretem a Clinique termékeket.
2011. jan. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ja, azt nem állatokon tesztelték, hanem etiop kisgyerekeken, sokkal jobb, igazad van : DDDDDDDDDD olcso marketingfogás.


nade témához: ha van pénzem igyekszem mac cuccokat venni, vagy ha reptereken járok, vagy artdeco, loreal, vichy. sokat költök rá, de nem burjánzik tőle a fejem, és annyira koncentráltak, hogy évente elég 1x kiadni rá. szerintem megéri.

2011. jan. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kedvenc márkán a MAC, de sajnos nagyon ritkán telik rá. A coastal scents is nagyon jó, de olccsóbb márkákat is simán használok.(essence, miss rose, lora, stb) nem a márka a lényeg hanem a minőség.

És ki merem jelenteni, h nem nézem, h tesztelik-e állatokon az adott terméket, mert aki nem tesztel, az megveszi az eredményt a tesztelő cégtől, szal ugyanott vagyunk...ráadásul képmutatásnak érezném, mert az ÖSSZES gyógyszergyártó tesztel állatokon, a bőrcipő/bőrkabát is állatból van, a húsról meg ne is beszéljünk...én pedig szedek gyógyszert, hordok bőrcipőt, és szeretem a húst. Ezzel nem szeretnék vitát szítani, és aki kötözködni fog, egészségére, de én így érzem, ezen nem változtat semmi, és senki. Bundát mondjuk nem vennék fel, de az más kérdés.:)

2011. jan. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ettől függetlenül nincs bajom azokkal, akik nem tesztelt termékeket vásárolnak. Ezt még fontosnak tartottam megjegyezni. Csak én nem érezném igaznak ha így tennék.
2011. jan. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Huu nekem mindenféle márka megtalálható a sminkjeim között.De a Mac tényleg fantasztikus,persze nem mindenben.Elhatároztam,hogy idén nem veszek meg mindenféle kisebb márkát,mert már folyik ki a tárolóimból és persze nem tudom őket elhasználni.Inkább mindenből legyen 1 max.2db.Pl.Szempillaspirálból jó a Lancome,Maxfactor,az új Chanel.Alapozó:Estée Lauder Double Wear,Loreal Roll On True Match.Pirosító:Mac.Szájfény,rúzs:Mac.Púder:a lényeg,hogy loose powder legyen és transparent.Szemhéjalapozó:Artdeco.Fehér szemceruza:Manhattan.Szemhéjtus:Guerlain,Loreal carbon black.FeketeSzemceruza:Astor.SzínesSzemceruza:Bármilyen,mert ritkán használom(az essences megfelel).Szájkontúrceruza:szintén megfelel az essences.Szemhéjpúder:Mac,Costal Scents,Calvin Klein.Ecsetek:Mac,Sigma.Highlighter púder:Manhattan.Bronzosító:Mac.
2011. jan. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!