Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nagyobb szemeket hogyan...

Nagyobb szemeket hogyan érhetek el?

Figyelt kérdés

Barna hajam van és barna szemem..

hogyan sminkeljem magam h a szemem nagyobbnak tűnjön?:)

15/L


2011. jan. 6. 15:48
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Rubint Rékát kérdezd!!!


Fehér színnel variálj, szemhéjra, ill. közvetlen szemöldök vonal alá. Fekete szemcerkával Ne húzd ki alul a szemed végig, max a kinti sarok irányába.

2011. jan. 6. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én belül mindig fehérrel húzom ki a szemem (a szempilláim tövében), de a külső szemzugban árnyékolom egy kis feketével, ettől olyan cicás lesz.

Valamint ha a belső szemzugba világos színt teszel (pl fehéret) és így átmenetes sminket készítesz, sokkal élénkebb lesz a tekinteted.

2011. jan. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 o.w.a. válasza:
Barna szemedhez a kék árnyalatok mennek szerintem a legjobban, de passzol még a lila, a füstös színek, mint a szürkék, az ezüst, a fekete és az olyan földszínek is, mint a zöldes, rozsdás-barnás árnyalatok. Ha optikailag nagyítani szeretnéd a szemed, a belső szemzugot világossal emeld ki, (én fehérrel szoktam) és ne használj szemceruzád csak a külső szemzugoknál. A szemöldök alá is világos színt, szinte láthatatlan színt vigyél fel. A szemhéj külső részét sminkeld a legerősebbre, a legsötétebbre és befelé folyamatosan enyhítsd, világosítsd, satírozd a színt. A kontúrt se hagyd élesen, hanem satírozd el, ami pedig a szempillaspirált illeti, használd bőségesen, mert nagyon megnyitja az ember pillantását;)Sok sikert:)
2011. jan. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!