Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Zöld szemhez illik, ha fekete...

Zöld szemhez illik, ha fekete tussal van kihúzva? Nektek milyen színű szemhéjfestékek jöttek be zöld szemhez?

Figyelt kérdés
2011. jan. 8. 13:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
2011. jan. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

minden szemhez illik a fekete. kb.

amúgy zöld szemhez nekem nem tetszik a zöld, de lehet azért mert alapban messziről elkerülöm ezt a színt.

lilát, türkizt, esetleg arany, vagy ezüst szokott lenni a szememen.

2011. jan. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 nebula ***** válasza:
100%
nekem a lila, zold, barna és ezust all jol :) de pl a turkiszt meg nem probaltam...a fekete nagyjabol minden szemszinhez megy,de zoldhoz inkabb a barna all jol :)
2011. jan. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A zöld komplementer színe a lila, ez emeli ki legjobban a színét.

A fekete tus bármelyik szemszínre jól áll, nem ettől függ, hanem a szem alakjától.

2011. jan. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
igen. az én zöld szememhez lila, rózsaszínes, barna színeket szoktam használni, de a zöld, meg az óceánkék is megy hozzá.
2011. jan. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én lila szemhéjpúdert használok, de ezt csak felülre!!!!És ezután fekete tussal kihúzom felül a szempillatőnél, de a tust csak fölülre, és szorosan a szempillatőhöz húzom!A szemem alsó része teljesen tiszta, oda semmit nem kenek!

Régen mindig alul felül kifestettem, de sokkal bájosabb, szerényebb hatást kelt, ha mindenből (szempillaspirált, szemhéjpúdert, tust) csak fölülre teszel!!


Szerintem te ezt is próbáld ki!:)

2011. jan. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2011. jan. 10. 17:08
 8/8 anonim ***** válasza:
zöld szemhez arany, barna, sötétzöld.
2013. ápr. 6. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!