Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Érdemes kezdő sminkeléshez...

Érdemes kezdő sminkeléshez smink szettet venni, vagy inkább darabonként jó megvenni? Képpel

Figyelt kérdés
[link]
2011. jan. 13. 15:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ha az szettből mindenre szükséged van és árban megéri akkor miért ne?
2011. jan. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a sminkszett nem ér 12.000 Ft-ot. Ez külön-külön max. 5000-ből kijárja. Szerintem mindenképp külön vedd meg, mert úgy látod is, hogy mi milyen, és drogériákban is pl meg lehet közelebbről is nézni a teszterrel, hogy mi milyen. :)
2011. jan. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem is sokkal jobb ha darabonként veszed...és akár hogy nézem sehogy nem éri meg ezt a szettet megvenni 12 ezerért...:)

Szinte minden drogériában ki lehet már próbálni a kozmetikai dolgokat úgyhogy jobban jársz vele

2011. jan. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nehogy vegyél ilyet :O Sokkal olcsóbban kijössz , főleg ha kezdő vagy ! Irány a Rossmann és ott most még -25% -50% kedvezmény is van ! Sokkal olcsóbb úgy!
2011. jan. 13. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Az ilyen szuper csomagok és ajándék sminktermékek arra lettek kitalálva, hogy a megmaradt kudarcra ítélt cuccokat rásózzák az emberre. Nem a minőséggel szokott baj lenni, inkább az árnyalatokkal.

Vedd meg külön, akkor összeválogathatod. Vegyél bőrszínhez alapozót, púdert, ha kell korrektort, még ha nem is használod mindennap, akkor is kellhet. Spirál. Fekete, világos és valami szemedhez és hozzád illő színes szemceruza. Szemhéjpúder, ebből végülis beszerezhetsz nagyobb palettát, még az olcsóbbak is tökéletesen megteszik, főleg, amíg kísérletezgetsz. Színtelen szájfény és valami jó rúzs untig elég kell legyen. Utána úgyis begyűjtesz sok felesleges hülyeséget, amit kétszer se használsz. :D

2011. jan. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja,csak hogy a drogériákban nem árulnak shiseidot.Azért egy "cseppet" jobb márka a drogériásoknál.Először is tedd fel magadban a kérdést magadban mire van szükséged.Szerintem egy nagy változáshoz,elsősorban szempillaspirálra van szükség.Nagyon jó a Lancome Hypnose.Alapozóra,ez Estée Lauder Double Wear,de bármelyik bőrszínedhez és típusodhoz illő high end márkát választhatod.A cliniquet én kihagynám inkább a felett gondolkodj.Pirosító,egyértelműen Mac.Szemhéjtus,na ebből nagyon jó a Loreal.Fehér szemceruza,szinte bármilyen márka megfelel ami puha és krémes ceruzával rendelkezik.És egy fekete szemceruza,Chanel.A többi jöhet később is.Ezek az alapok.Még rengeteg sok dolgot be kell szerezned ezután,de ezekkel a termékekkel látványos eredményeket tudsz elérni.
2011. jan. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szerintem a szett elég praktikus viszont nem biztos,hogy jó minőségű.De,ha darabonként veszed az sem lesz olcsóbb!Egy alapozó már eleve 3000 ft (normál)szóval nem tom.Én már 12 éves koromban gyűjtögetni kezdtem a sminkeket és 4 év alatt annyi összegyűlt!És egész jól kijött!
2011. febr. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Bocs az utolsó vagyok itt egy jó sminkszett képe:

[link]

2011. febr. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!