Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Olcsó fülbevaló bolt Budapesten?

Olcsó fülbevaló bolt Budapesten?

Figyelt kérdés

sziasztok!

olyan boltot keresek, ahol párszáz forintba kerülnek fülbevalók. főként szúrósat keresek, nem lógósat. ha kispesten van, vagy csomópontnál, az pluszpont.

köszi


2011. jan. 15. 17:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez nem épp Kispest, de a Mammut aljában, ott a piacos résznél a Match mellett van egy ilyen kis üzlet, ahol minden tök olcsón kapható. Ott Pl rengeteg ékszer van. A Vörösváry úton meg van egy ékszerturkáló. Sose voltam még benne, csak kívülről láttam. A láncok szépek voltak, bár lehet, hogy fülbevalót nem árulnak higéniai okokból. Ezt nem tudom.
2011. jan. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kispesten én sem tudok ilyet, Lehel csarnokban van egy bolt, felül középen, egy arab pasi az eladó, rengeteg ékszer van, fülbevaló is, nagyon sokféle.

De bármilyen 100 Ft-os boltba, vagy Euro boltba szoktak ilyenek lenni, 250-300 Ft-ért, ha látsz ilyet, menj be:-)

2011. jan. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!