Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Ehhez a sminkhez mit kell...

Ehhez a sminkhez mit kell vennem? (link)

Figyelt kérdés

farsangra néztem ki:

http://www.youtube.com/watch?v=qg-2rDnWCJA

úgy értem,milyen Magyarországon kapható termékek hasonlítanak a videóihoz


2011. jan. 18. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát ennek a lánynak méregdrága cuccai vannak,ami tökéletesen fed. Én azt tanácsolnám, hogy ha van rá kereted, akkor a sminkboltba menj el és ott vegyél dolgokat, ugyanis 1000 féle szín és termék közül választhatsz, bármiről van szó és hozzáértők szolgálnak ki, mindenben segítenek! Én is ott vettem ecseteket, alapozót és nagyon-nagyon jó minőségűek!

Ha érdekel, akkor a cím: 1066 Budapest, Ó utca 24.

2011. jan. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Na hát amit venned kell, ha még nincs:a bőrszínednek megfelelő alapozót(hozzáértő eladók segítenek kiválasztani), fekete szemceruza és szemhélytus, fekete, bordó, barna szemhélyporok, szempillaspiráll, ecsetek. úgy láttam kb ennyi...

19/L

2011. jan. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ja és rúzs...
2011. jan. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi,sokat segítettetek:)
2011. jan. 18. 20:53
 5/5 anonim ***** válasza:
es kontaktlencse
2011. jan. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!