Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan sminkeljem a szemeimet,...

Hogyan sminkeljem a szemeimet, ha az egyik kisebb mint a másik? Hogyan csalhatnék?

Figyelt kérdés

a jobb szemem a baltól kicsit szűkebb, s ezt szinte mindenki megemlíti nekem. Annyira zavar,és olyan furán nézik mindig...

köszi mindenkinek


2011. jan. 19. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha annyira zavaró, akkor csak nagyon enyhén kellene (szempillaspirál, világos/bőrszínű szemhéjpúder). Próbáld meg a szádat hangsúlyozni (bár rúzst, főleg a feltűnő színűt nem nagyon illik suliban hordani). Vagy játszhatnál a frizuráddal is. Ha aszimmetrikus az arcod, akkor egy féloldalas, kicsit "rendezetlenebb" hatású frufruval ezt tudnád leplezni.

De nagyon kevés embernek szabályos az arca. Nekem sem egyforma a két szemem és a szemöldököm sem, de nálam mondjuk takar a szemüveg.

2011. jan. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi a választ, mondjuk én is szemüveges vagyok, de nem hordom mindig, mert nem szeretem, és ha nincs rajtam akkor látszik a különbség a két szemem között
2011. jan. 19. 19:46
 3/3 anonim ***** válasza:

Értem. Pedig a szemüveget szinte kiegészítőnek is lehet tekinteni. Igaz, hozzá kell szokni, hogy ne zavarjon. De már csak a szemed egészsége miatt is megérné.

Az előbb azt is ki akartam fejezni, hogy nem kell ezt olyan komolyan venni, szóval emiatt ne legyen kisebb az önbizalmad vagy hasonló. Lehet, hogy csak te hiszed, hogy megnéznek miatta. :)

2011. jan. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!