Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol tudnék ilyet venni?

Nebula kérdése:

Hol tudnék ilyet venni?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszenek az ilyen fülbevalók, de nem tudom hol tudnék ilyet venni/rendelni.

Nem muszáj ez a forma legyen, lehet rózsa, vagy tövis vagy bármi csak a modell legyen ilyen fül-köré tekeredő valami :D


[link]

[link]

[link]

[link]


2011. jan. 20. 15:39
 1/9 anonim ***** válasza:
ezek nagyon szééépek ilyen nekem is keeeeeeell!!!!!!:)
2011. jan. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nincs ennek valami neve??
2011. jan. 20. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
ez azt hiszem fül percing és olyan boltban keresd, ahol lehet venni más pc-ket is:)
2011. jan. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
a sárkányos állati :O baromi jó..pedig nem az én stílusom.
2011. jan. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Hát ha Darkshopban, Xtraxon, Bőregérben meg a Sharkban nincs, akkor passz. Apacsban lehetne megnézni még, de ott ugye az van, amit kapnak.


Szerintem ha esetleg mész WGTre vagy Castle Partyra ott nézd meg. Az ilyen nagyobb gothfesztiválokra mindig kivonulnak az árusok, tuti ezek is kinn lesznek.


Vagy ötvösnél biztos tudsz csináltatni.

2011. jan. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Itt lehet ilyeneket venni: [link] Magyar oldalt sajnos nem találtam.
2011. jan. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

utolsó válaszolót imáááádom:)

az árát már kevésbé...:(


(első válaszoló)

2011. jan. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Írj privit, és élőben is imádhatsz;-):-D (24/F) Amúgy nekem is tetszenek ezek a fülbevalók, bár magamon nem tudnám elképzelni, csak lányon.
2011. jan. 22. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azt a mindenit *-* Nekem kell egy olyan sárkányos :D Valakinek nincs arról képe,hogy hátulról hogy állhat? Vagy ehhez elég csak egy luk a fülemen? Bocsi hogy itt kérdezgetek de nem akarok ezért új kérdés feltenni :)
2011. jan. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!