Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hol tudnám fejleszteni a...

Hol tudnám fejleszteni a körömfestést? (15L)

Figyelt kérdés
Csupán arról van szó, hogy érdekelnek a lakkok, a minták és szeretem csinálni és most itthon magamnak, barátnőknek vagy csak színtelen műkörmökre készítek díszeket. Az jutott eszembe, hogy csak hobbi szinten de jobban is belelesnék ennek az elfoglaltságnak a rejtekeibe hogy ne csupán netről szerezzek tippeket hanem valaki ehhez értő is segítene.. Szerintetek hogyan menne ez 15 évesen? Mert általában az ilyen kis tanfolyamok mondjuk 18kortól indulnak.. Más tipp?
2011. jan. 21. 22:30
 1/6 szamóca. ***** válasza:
100%
menj be szalonokba, és kérdezd meg a működmösöket hogy nem engednék-e meg hogy ott legyél mikor készítik a körmöket, és nézd, ha van kedvük mondjanak pár dolgot. sokan el fognak zavarni, de azért sztem találsz olyat aki engedi:) én így "tanultam" pc-t szúrni:D
2011. jan. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de azért elég cink ha elküldenek mikor megkérdezem nem zavarnék-e bent ha ott ülnék és nézném a dolgokat..?! : D
2011. jan. 21. 22:58
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
esetleg vegyél műkörmöket, ilyen csóri felragasztósat és arra festegess. amúgy jó ötlet, h körbekérdezd, mret biztos van, aki engedné:)
2011. jan. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

szoktam venni 150ftért 20db kis műkörmöket azokon gyakorlok ha éppen nekem már van vagy csak elkap az ihlet xp :D nem olyan h használjam őket de ilyen célra jók..

talán ezt a körbekérdezgetős dolgot megpróbálom.. talán van akit tudnék h lehet benne volna.. de azért fura lenne.. :'D

2011. jan. 21. 23:08
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is ugyenezt csináltam 15 évsen..:-) Imádtam, de mostanra már más színeket imádok nyílván.

Az előnye viszont ennek a sok gyakorlásnak az volt, hogy én úgy tudom kifesteni a körmöm, mintha körmösnél csináltam volna. Szóval sok sikert.

Menj fel a netre a nagy körömtermékeket forgalmazókhoz és nézz szét.

www.opihungary.hu

www.crystalnails.hu

www.orly.hu


Én anno vettem a Köröm és Divat cmű könyvet is, amiben akkor már olyan anyagok voltak leírva, ami Magyar.országon még nem volt. pl. a lehúzható körömlakk.Most is vannak ilyen könyvek.

2011. jan. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 szamóca. ***** válasza:
100%
dehogy cink, ha nem engedik többet nem mész oda:D hidd el csak az elsőp két helyre lesz nehéz bemenni, utána már vicces. de biztos fogsz találni, ha én találtam olyan piercingest aki engedi hogy tanulja ktőle, pedig az nyilván nem véletlen van engedélyhez kötve:D
2011. jan. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!