Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Érdemes ilyen karkötőt ajándék...

Érdemes ilyen karkötőt ajándékozni? Képpel

Figyelt kérdés
[link]
2011. jan. 25. 11:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nekem nem nagyon teszik, szerintem 14000 Ft-ért lehet venni, nagyon szép arany vagy ezüst karkötőt is.

De attól függ, hogy akinek ajándékoznád, annak milyen a stílusa.

Mondjuk nekem már az ára miatt kellemetlen lenne, ha barátomtól egy ilyet kapnék. (Mindig rosszul érzem magam a drága ajándékoktól)

2011. jan. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem sem ér meg ennyit. De ha van rá pénzed, és úgy gondolod, hogy akinek adod, tetszeni fog, akkor hajrá. :)


De ennyi pénzért, sőt kevesebbért is sokkal szebbeket kapnál. :)

2011. jan. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
500Ft-ot adnék érte.. többet nem.
2011. jan. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Érdekes,de ennyit nem ér z tuti.Kicsit eltulozták az árat ugyérzem.Hiába vennéd meg ezt valakinek,nagyon nem látszik rajta h ez egy drága darab.Szerintem találsz olcsobbat is.
2011. jan. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzért sok szebbet találhatsz,nekem nem nagyon jön be és egy bőrdarabhoz képest elég drága is.(Bár nem tudom milyen kő van benne)Mindenesetre Te tudod.
2011. jan. 25. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ajándékba nem érdemes ilyent venni, épp azért mert izlés-függő és kockázatos, hogy tetszik-e vagy sem. Különleges, de nem biztos, hogy mindenkinek tetszik. Csak akkor ajánlom, ha nagyon-nagyon ismered az illető izlését és stilusát...másképp nem tuti választás:)
2011. jan. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Szerintem ez a karkötő tök jól néz ki. És amúgy tényleg igaz, hogy ennyi pénzért lehet jobbat vagy szebbet venni, de te tudod kinek veszed, és ha szerinted ez tetszene neki, akkor vedd ezt :DD
2011. jan. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

ez nagyon gyönyörű, nekem nagyon tetszik

be is szerzek egyet:)

2011. jan. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
szerintem ennyi pénzért szebbeket is fogsz találni
2011. jan. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Drága is, de nekem a fő gondom vele, hogy... csúnya. Otromba. :D Nem elegáns, stílusos szerintem egyáltalán.
2011. jan. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!