Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szemüvegbe lehet UV védőt...

Szemüvegbe lehet UV védőt rakatni?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, ha kínaiba veszek mondjuk egy, 1000 FT-os szemüveget, és mivel ezekben általába nincs UV védő.. ha ezt elviszem egy optikába, akkor ők tudnak vele valamit kezdeni? pl. valami lézerrel ráégetik, vagy másik lencsét raknak bele... aki tud valami hasonló módszert, vagy választ írja le kérem! (Bocsi ha érdekesen fogalmaztam, csak nem tudom másképp kifejezni:P:)
2011. jan. 25. 22:19
 1/2 anonim ***** válasza:
másik lencsét tudnak bele rakni. de akkor már vegyél hozzá egy normális keretet : D
2011. jan. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát csak amit én szeretnék kínaiba vagy ilyen c&a ba 1-2000 ft kb és ilyen nagy üzletbe vagy szemüvegesnél min. 20.000-től kezdődik... de köszi a válaszod:)
2011. jan. 28. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!