Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nagyon szeretném festeni a...

Nagyon szeretném festeni a szemem, de a szemhéjaim megvannak ereszkedve, és emiatt nem mutat rajta túl szépen. MIt tehetnék?

Figyelt kérdés
főleg a tus áll hülyén, amit nagyon szeretnék használni..
2009. febr. 5. 19:10
 1/3 A kérdező kommentje:
ja, és mellesleg nem egy 50es ráncos banya vagyok, hanem egy 16 éves lány :D:S
2009. febr. 5. 19:10
 2/3 anonim válasza:

Nekem is ilyen a szemem, nekem is hülyén áll a tus ezért fel is adtam már a vele való próbálkozást (pedig sokéves ön-sminkelés tapasztalat van a hátam mögött).

Nekem ami bejött - és kivétel nélkül alkalmazom az a szemceruza. Kihúzom a szempilláim fölött 2-3 mm vastagon, illetve, úgy mint a tusnál, a végén szememnél egy picit szélesebbre húzom mintha nagyon hosszú szempilláim lennének.


Utána jön egy közepesen sötét szemhéjárnyékoló, ami kicsit lágyabbá, elmosódottabbá teszi a szemceruza vonalát. Itt arra figyelj, hogy a szemhéjárnyékoló kicsit feljebb nyúljon, mint a szemed redője. Ezáltal kevésbé lesz feltünő a redő. Utána még felette világosbézs jön egészen a szemöldöködig (ez kiemeli és magasítja a szemöldököt).


Az árnyékolásnál figyelj az arcod formájára mindenképp és aszerint még árnyékolhatod a már közepes tónusú szemhéjadat. Én nekem keskeny az arcom, ezért kétoldalt kifele sötéttel szoktam árnyékolni a szemem sarkánál a vonal felett illetve a belső oldalt világossal.



Remélem érthető voltam így látatlanban rajzok nélkül :)

2009. febr. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi szépen a választ!! :) kifogom probálni!
2009. febr. 6. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!