Milyen alapozód van?

Figyelt kérdés
Elégedett vagy vele?
2011. jan. 29. 21:18
 1/10 anonim ***** válasza:

Manhattan perfect cover make up

[link]


Elégedett vagyok vele, eddig Avonosakat és Oriflameseket használtam, szerintem azoknak az olcsó-középkategóriásainál jobb, mondjuk nem próbáltam az összeset.

2011. jan. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
én pálinkával szoktam alapozni
2011. jan. 30. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nem használok alapozót, eltömíti a pórusokat, még csúnyább lesz a bőr tőle és öregíti is, a korrektor bőven elég. ha meg nincsenek bőrhibáid akkor felesleges mindkettő.
2011. jan. 30. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Astor Mattitude HD. egyszerűen tökéletes, nagyon szépen fed.
2011. jan. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Oriflme Giordani Gold Mineral Therapy.Olyasmi mint a MAC vizesalapú alapozója,Face and Body.Én imádom,nekem nagyon jó,mert nincs sok bőribám.És nagyon természetes,de jól is fed.Eddig ez a legjobb alapozóm:)
2011. jan. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

sokáig loreált használtam, egy a baj velük nem lehet vékony rétegben felvinni, nagyon púderesre szárad meg, viszont nagyon jól alkalmazkodik. Csak télen ajánlom őket! Akkor a fényviszonyok rosszabbak,így kevésbé feltűnő. Sem ecsettel sem nedves szivaccsal nem lehet korrigálni ez a hibáját sajnos.

Most Maybelline-t használok, nagyon gazdaságos szintén, jól alkalmazkodik és nem lesz annyira púderes.


Ha nincs különösebb problémája a bőrödnek elég egy leheletnyi kőpúder. De valami mindig kell, hogy felette a smink tartós legyen. Sőt a a púderral fixálhatod is a sminket.


Anita, sminke

2011. jan. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

szerintem max factorok takarnak a legjobban ..

de most vettem manhattant ....ez olyan mint,ha púdert is tennél az arcodra .....száraz börüeknek sztem nemjó..mert nekem is az oromnál néha olyan darabos lesz :s de amúgy jó :)

ttp://www.beautyalmanac.com/system/pics/417/large/manh_mat.jpg?1281132919

2011. jan. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Astor mattitude HD. A legjobb alapozó, amit eddig használtam:D
2011. jan. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Loreal a kedvencem infalibble és az accord pefait,a max factorba jo a lasting performance,meg a color adaptot dicsérik nagyon,second skin inkább szinezett hidratáloként funkcionál,nagyobb börhibák esetén nem jo,amúgy a maybelline affinitone mineral még ami jo és még az ára is megfizethető,de a dima affinitone is jó lehet.
2011. febr. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

[link]


Maybelline Dream Satin Liquid

2011. febr. 19. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!