Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szemöldöktetoválást csak...

Szemöldöktetoválást csak fekete színnel lehet? Mennyibe kerül és mennyire tartós?

Figyelt kérdés
2011. febr. 1. 08:28
 1/8 anonim válasza:
100%
Nem csak feketével lehet, sok színárnyalat van. Az enyém például capuccinó, és szálas technikával van csinálva, ami természetesnek hat. Ez 4 évig tart elvileg. 30.000 Ft volt.
2011. febr. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az elöttem válaszolóhoz(nekem viágosbarna színű,mivel szőke vagyok).A fekete a feketehajúaknak áll jól,de még azoknál sem mindenkinek.
2011. febr. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én tavaly csináltattam 16ezerért budapesten. Barna színű, teljes. A szálas annak jó akinek csak pár szál hiányzik különben csúnya tud lenni nagyon. Én is úgy mentem oda h. szálasat szeretnék, de a csaj mondta h. mivel sok hiányzik ezért az nem lenne jó. Igaza volt!

Én nem borotválom le, csak a tetoválás körül szedem ki a szemöldököm így még természetesebb.

Ha gondolod írj privátot és küldök képet délután (most meló). 23/N

2011. febr. 1. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

3.vagyok.

Ez függ hogy mennyire fogadja be a bőröd a festéket, de 2x mennek át a tetovált felületen, persze kb 2-4 hét különbséggel. Tartósságára 5-10 évet mondanak, de úgy is fogod látni amikor már halvány és ujjabb ütést igényel.

2011. febr. 1. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem világosbarna van. Általában 20-30 ezer között mozog az ára egy normálisabb minőségű szemöldök tetoválásnak. Nekem kb. 2.5-3 évente át kell üttetnem. Sajnos kamaszkoromban sikerült kiírtanom a szemöldökömet, egyébként eszembe sem jutott volna tetováltatni :(.
2011. febr. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
10:27-es!Akkor 2x 16ezer,ha vissza kell menni újra?Akkor ugyn ott vagy,hogy 30.Egyébként nekem nem kellett vissza mennem,elsőre úgy csinálta,hogy jó legyen.
2011. febr. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Általában mindenhol benne van az egyszeri korrekció az árban.
2011. febr. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

10:27 es vagyok.


Az ütés +1 korrekció volt 16ezer összesen. Amúgy hogy kell e korrekció az bőrtől függ, mert nekem elsőre jól bevedte a bőrőm a festéket, de mivel az árban benne volt a korrekci is, így nem mondtam le.

2011. febr. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!