Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerintetek melyik a jobb...

Szerintetek melyik a jobb szempillaspiral?

Figyelt kérdés

1: [link]

2: [link]


2011. febr. 1. 08:44
 1/8 anonim ***** válasza:
A Rimmelt utálom, ahányszor vettem,mindig pórul jártam vele.Semmit nem nyújtott, amit a reklámban modtak A Maybellinet meg azért utálom, régen vettem, de lepattog a szempilláról és olyan, mintha pókhálós lenne.
2011. febr. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
akkor szerinted egyiket se?
2011. febr. 1. 08:57
 3/8 anonim ***** válasza:

Háát..ennyi pénzért vannak már professzionálisak. A Douglasban a az Beyu Super Volume mascara is 2200 ft és nagyon jó. Vagy az Art Deco All in one mascarája. A Max Factorok jók, ami a régi kefés, nem ezek az újfajta műanyagok. 2000 Calorie például.

A Loreal szerintem meg nagyon drága a minőségéhez képest. 4000 ft egy régi spirálja. Az luxusspirálok is majdnem ennyibe kerülnek már.

2011. febr. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Második. Nekem olyanom van és semmi pénzért nem cserélném le olcsóbbra, drágábbra.
2011. febr. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én régen Maybelline-t használtam, a Volume-ot, ami szürke színű volt, aztán vettem Rimmelt, a göndörítős úgy kiegyenesítette a szempillámat, hogy az hihetetlen.

Ha olcsóbbak közül akarsz választani, én most a Miss Sportyt használom a rózsaszínt, világoskék kupakkal, mert az vízálló. Elégedett vagyok vele. 900 ft körül van, a 2000 ft-os Rimmelt meg kidobtam a p.ba!

2011. febr. 1. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Második.
2011. febr. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2011. febr. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem a 2.-om van sárgában.az nagyon jó..de sztem ez megjobb
2011. febr. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!