Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hány éves korotokban szedtétek...

Barbara500 kérdése:

Hány éves korotokban szedtétek 1. a szemöldökötöket, hány éves korotokban festettétek ki magatokat?

Figyelt kérdés
2011. febr. 1. 16:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Talán 16 lehettem az 1. szemöldökszedésnél,első smink is kb ilyenkor volt,de persze akkor még nem sminkeltem napi szinten,az kb 1,5 éve van ...24
2011. febr. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

13 éves voltam az első szemöldök szedésnél

a sminkelésnél már nem emlékszem mert mikor kicsi voltam unokatestvérem mindig kifestettxD

de egyépként nem sminkelem magam napi szinten...14

2011. febr. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

köszi a választ!

További válaszokat várok thanx :)

2011. febr. 1. 16:46
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha otthon vagyok,vagy elmegyek a boltba,kutyát aétáltatni akkor én sem sminkelek,de ha dolgozni megyek,ami hétfőtől-péntekig van( emberekkel foglalkozom,fontos a megjelenés),néha szombaton is,vagy mászkálni belvárosba,akkor alapozó,szemfesték,pici barnító...
2011. febr. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Köszi!

További válaszokat várok :)

2011. febr. 1. 16:50
 6/13 anonim ***** válasza:
13 évesen voltam szemöldökszedésnél és 14 évesen kezdtem el sminkelni magam. persze az elején csak nagyon halványan épp, hogy egy kis alapozó, szempillaspirál stb
2011. febr. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

16 voltam szemöldök szedésnél, kb. 17 és fél smink kezdésnél. most napi szinten sminkelek, de 16 évesen már szemceruzáztam.

18/L

2011. febr. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
14 voltam mind a kettőnél.
2011. febr. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

úú én az első sminkelésem akkorra tenném, amikor már elértem mamám sminkes polcát:D (5-6évesen) jó persze, összevissza kentem az arcomon, ez csak játék volt:)

12-13évesen kezdett el érdekelni "komolyabban" szemceruza+gyöngyházfényű ajakápoló(de csak itthonra, suliban nem lehetett itthonra is heti 1x festettem ki magam kb), aztán pattanásos lettem először csak korrektor(7.ben kb) aztán alapozó(8.ban). amikor középsuliba kerültem akkor kezdtem el napi szinten kifesteni a szememet is. most 16 vagyok napi sminkem: alapozó, ha kell korrektor, egy pici bronzosító, szemhéjpúder, ajakápoló.

A szemöldököm 14éves korom körül szedtem ki először, de nem vészes akkor sem ha nincs kiszedve, van hogy hónapokig nem szedem ki. szerencsére szép szemöldököm van:)

2011. febr. 2. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szemöldökömet 13 évesen pont szülinapi ajándék volt saját magamtól.:)

Sminkelni nem sminkelek semennyit,még szájfényt se.

Szerintem felesleges,bár évente 1-2x mikor koncertre megyünk:alapozó,korrektor,pirosító,spirál,cerka,rúzs,szájfény.De nem vakolatszerűen,természetesnek hat,csak ha több száz/ezer emberes társaságban vagyok akkor a pattanásaimat szeretem elfedni,de szerencsémre nem annyira durvák:)

Szval 14 mindkettő:)

2011. febr. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!