Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Nyelv vagy ajak piercing?

Nyelv vagy ajak piercing?

Figyelt kérdés

Akarok csinálni, félreértés ne tessék én nem akarok "ribanc" lenni nekem csak spontán tetszik.csak nem tudom eldönteni hogy hova rakjam.szerintetek hol szebb?

15\F


2011. febr. 1. 17:58
 1/9 •ß• ***** válasza:
Fiúkat is szoktak ma már ribancozni? :)
2011. febr. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Ajak pc a tuti szerintem, nyelvbe nem is látszik meg még zavaró is!
2011. febr. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ajakba inkább. Vagyis én oda szúratnék ha tetszene.


Nekem van jó pár ékszerem de a nyelv és szemöldök pc-t tartom a legszarabbnak.

18/F

2011. febr. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nyelvben, nem olyan feltűnő, ergo nem szólogatnak be, nem néznek rossz szemmel, stb.. Ajakban már boldog boldogtalannak van, már szinte divatkellék, ha jól áll, ha nem.

Nyelvben azért jobb szerintem, mert visszafogott, mégis vagány.Nem biztos, hogy kiderül, hogy van,de ha akarod megmutatod.

Otthon anyu nem kap frász mikor hazamész vele.

Tesi órán, vagy máshol nem akadsz bele véletlenül.(és most jönnek a"nekem 1000 éve van,és még sosem akartam bele jelegű emberkék)Véletlenek mindig vannak, nem biztos hogy te leszel a kivétel, aki nem akad bele :)

Páromnak a szemöldökében van és az állában.A szemöldökében lévőbe mindig beleakadunk, vagy meghúzza öltözés közben, vagy összefejelünk véletlenül, stb :S.Szóval azért az ajakban lévő sem egyszerű, és lehet nem tudnál vele normálisan enni dolgokat.

Párom pl.az állában lévőtől nem tud rendesen fagyizni :D, mert a tölcsér akadályozza :D.

De hát ha valakinek kell valami, akkor nincsen akadály :P.

Én csak a tapasztalatokat írtam le.

23L

2011. febr. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

első válaszoló: lány vagyok;)

köszönöm a válaszokat!:)

2011. febr. 2. 07:29
 6/9 anonim válasza:

Szerintem a nyelv piercing jobb. :D nekem is az van és imádom. :D


16/L

2011. febr. 2. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 •ß• ***** válasza:
Akkor miért F-et írtál? ;D
2011. febr. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Jaaa bocs elirtam:DDD énhibám:$
2011. febr. 2. 15:43
 9/9 anonim ***** válasza:
inkabb nyelv, az ajak pierce lehet nem is fog jol allni.
2011. febr. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!