Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mennyibe kerül egy sima...

Mennyibe kerül egy sima ezüstlánc?

Figyelt kérdés
Medál nélkül, a legegyszerűbb, nyaklánc. Mert eddig csak ilyen bizsu láncaim voltak, és lejött róluk a festék, nagyon csúnya, viszont sok medálom van, és azokat meg szeretném hordani, úgyhogy ehhez szeretnék ezüst láncot venni.
2011. febr. 6. 12:34
 1/3 anonim ***** válasza:

ezüst láncra ne nagyon tegyél bizsu medált. amúgy attól függ, milyen nehéz medált szeretnél rátenni.

1000Ft körül találsz ilyen láncot:

[link]

Nekem is ilyen van, és ilyen medált teszek rá néha(bár ez is bizsu, de csak néha van rajta) és elbírja:

[link]

2011. febr. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jajj nem, én nem ilyen nehéz medálokat szeretnék rátenni, hanem még Muranoban vettünk csiszolt szívecskét, meg ilyen álarcokat, de egyik sem nagy, szóval ahhoz szeretnék. De köszi, a tippet.
2011. febr. 6. 15:50
 3/3 anonim ***** válasza:
Pár hete vettem Orex ékszerüzletben egyszerű ezüstláncot, 2300 Ft volt. Vaterával, TeszVesszel vigyázni kell, sokszor nem ezüst, amit ott árulnak. Nekem már sikerült ott hamis ezüstöt venni, ráadásul még vésés is volt benne, hogy még igazibbnak tűnjön...
2011. febr. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!