Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Miért van ekkora árrés a...

Miért van ekkora árrés a drogériákban kapható parfümök és az interneten rendelhető parfümök között?

Figyelt kérdés
Márka, űrtartalom azonos. Van, hogy 5-10 ezer forinttal olcsóbb az interneten rendelhetők.
2011. febr. 6. 17:08
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Mert a neten rendelhető, klasszisokkal olcsóbb parfümök általában hamisítványok.
2011. febr. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Itt van pl a Gucci Rush 2, ezért meg vagyok őrűlve. A müllerben néztem, 20 000ft körül volt az ára, a neten 11 ezer.

Melyik oldal az, ami tuti biztos eredeti parfümöket árul?

2011. febr. 6. 17:33
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Vaterán nem érdemes rendelni, ott tényleg a legtöbb hamis. De pl. a parfumcenter.hu garacnciát is vállalnak az eredetiségre. Azért tudják olcsón adni, mert nem kell üzletet fenntartani, nagy személyzetet fizetni, stb.
2011. febr. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az előző jól leírta az okát.:)


Amúgy nekem bevált a

www.parfumcenter.hu és a

www.illatfelho.hu


Ezen tuti eredetiek, értek hozzá, tudom. Nyugodtan rendelj.:)

2011. febr. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
parfümexpressz,innen van az összes parfümöm nem csalódtam bennük igazi parfümöt kapok jóval olcsóbban. A vaterásokat ne nézd,mert az hamisított valószínűleg. Azért tudják olcsóbban kínálni a parfümöt a web áruházak,mert nem kell drága bérleti díjakat fizetniük,nem kell annyi alkalmazottat fizetni. Pl gondolj bele,hogy a müller fenntartása mennyi pénz lehet,ezt pedig ki kell termelni nekik valahogy.
2011. febr. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A parfümexpresszről még nem is rendeltem, de köszi szépen az infót, előző.:)
2011. febr. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A www.parfumoutlet.hu, www.illatfelho.hu, www.parfum.hu megbízható. Vateráról, TeszVeszről nem rendelnék. Az árkülönbség többek között abból is adódik, hogy egy netes drogéria mentesül egy csomó olyan költségtől (bérleti díj, rezsi, rengeteg alkalmazott fizetése stb..), amit egy üzletekkel rendelkező drogéria hálózat (Douglas, Müller stb..) ráterhel az általuk forgalmazott termékekre.
2011. febr. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A www.venuszillatszer.hu-ról van valakinek tapasztalata?
2011. febr. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Rendeltem a parfümcentertől, és nagyon meg vagyok vele elégedve. Ingyen házhozszállítás mellett még ajándék mintával is megleptek. :)

Ajánlom! :)

2011. febr. 10. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!