Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szeretnék megtanulni piercinge...

Szeretnék megtanulni piercingeket berakni(szúrni) és minden ezzel járó dolgot megtanulni. Hogyan, illetve hol tehetem ezt meg?

Figyelt kérdés
2009. febr. 11. 18:15
 1/10 A kérdező kommentje:
úgy értem kötelező ehhez tanfolyamot végezni (nem akarok szalonba menni csak ilyen hobby képpen szeretném csinálni)?
2009. febr. 11. 18:42
 2/10 anonim ***** válasza:

nem kötelező tanfolyamot elvégezni, de ajánlatos, mivel ott biztosan jól megtanulsz mindent.

így viszont először saját magadon kell gyakorolnod, aztán pedig próbáld meg rávenni a barátaidat, hogy megengedjék, hogy kilyukaszd őket. : D.

2009. febr. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

értem...köszi.

és azt meg tudja mondani valaki hogy mik azok az alapvető kellékek amik kellenek ehhez?

2009. febr. 11. 21:16
 4/10 anonim ***** válasza:
Tűk több méretben, Fertőtlenítőszer, lidokain, (nyelvpiercinghez) eldobható gumikesztyűk. Szerintem az lenne a legjobb ha besétálnál egy szalonba és megkérdeznéd az egyik szakembert, hogy hol tanulhatsz erről többet mért én spec még sosem hallottam piercinges vagy tetováló tanfolyamról.
2009. febr. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Pedig vannak ilyen tanfolyamok, ha utánanézel a neten, akkor találsz, tudom, mert a tetoválás engem érdekel és utánanéztem. De elég húzós az ára, viszont csak néhány hónap a képzés. Steril tű kell a gyógyszertárból, kesztyű, fertőtlenítő, sokan csinálják házilag amatőr szinten, de én jobbnak látom, ha valaki tényleg kitanulja és úgy csinálja...

[link]

2009. febr. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Úgy látom a netes oldalon, hogy ez a kurzus már elindult, de biztos indítanak később másikat is.

Előző válaszoló.

2009. febr. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
értem...és azt meg tudja mondani valaki hogy hol lehet olyan műanyag csövet kapni amibe a tűt rakják...amivel szúrnak és utána kiszedve a tűt csak az marad a bőrben?...neten eddig még ilyet nem találtam
2009. febr. 12. 14:25
 8/10 anonim ***** válasza:
[link] itt van egy rakás kellék, bár nem néztem át mindet, de ezek kimondottak piercereknek vannak.
2009. febr. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
szia..itt mindent megtaláltam ..kivéve azt a műanyag csövet :(
2009. febr. 13. 09:46
 10/10 anonim ***** válasza:

az a műanyag cső a tűn van rajta :)

Úgy működik,hogy átszúród a piercinget,kiveszed a tűt de a szilikon cső bennemarad,így abba bele tudod tenni a piercinget és áthúzni :)

2010. márc. 3. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!