Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen sminket, testápolót,...

Milyen sminket, testápolót, alapozót használtok? Elsősorban a száraz, fehér, érzékeny bőrűek véleménye/tapasztalata érdekelne.

Figyelt kérdés

Szóval:

-Nagyon száraz a bőröm és erre szeretnék olyan testápolót, ami nem szívja ki a nevességet a bőrömből, feltölti, de nem marad utána zsíros, ragacsos a bőröm.

-Az arcomra szeretnék venni alapozót (eddig nem sminkeltem magam, ezért kérek tanácsot), ami "eltünteti" a bőrhibákat, de nem káros. Ja, és szeplős vagyok. :)

-Smink. Milyen márkát használtok? Melyik a legjobb és legmegbízhatóbb szempillaspirál, szájrúzs, stb.?

-És ami még nagyon érdekelne, hogy milyen a bőrradír, és hogy milyet használtok...

Előre is köszönöm a válaszokat.


2011. febr. 14. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:

szia!nekem is száraz a bőröm én a garnier testápolóját használom,azt a pirosat.imádom!tök jól hidratál,hamar beszívódik,és nem hagy ragacsos nyomot.télleg csak ajánlani tudom.

hát szerintem ha szeplős vagy ne használj alapozót,inkább szinezett hidratálót.nemtudom hány éves vagy,de ha nincsenek ilyen extra bőrhibáid,akkor szerintem felesleges az alapozó.maradj a korrektornál,és mint már mondtam a szinezett hidratálónál(niveának van jó)

márkákból szerintem megéri megvenni a drágábbat.nemtudom mennyire engedheted meg magadnak,de pl. szempillaspirálból szemcerkából,csak jót vegyél(az eredmény is jobb lesz) tudom ajánlani a maybellinet,max faktort,astort(szemcerkánál,a spirál astorból nem olyan jó)ezek 2-3ezer ft körül mozognak,de szuperek! szájfényből meg vehetsz essencet,meg persze ott is nézelődhetsz smink ügyben,ár-érték arányban szuper,és most a rossmannban akció van.remélem tudtam segíteni!

L/18

2011. febr. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én Helia-D testápolót használok. Nagyon meg vagyok vele elégedve. Csak ki kell tapasztalni, hogy kell használni, mert kb. két borsónyi elég az egész karomra. Hamar felszívódik, jó az illata és jó érzés a bőrőmnek utána. Ha viszont sokat teszek az életbe nem masszírozod be, ebben viszont az az érdekel, hogy alapvetően nem zsíros krém. Szal valahogyan okosan van ez összerakva. :) Loreál sima nappali és éjszakai hidratáló krémjét használom. Nagyon nagyon szeretem mindkettőt. Isteni jó érzése van egész nap a bőrőmnek. Az alapozó nekem is szárította a bőrőmet rendesen, ha púdert is raktam rá olyan volt mint a kiszáradt föld, De végre találtam vaamit ami jó: Maybeliine dream matte mousse. Kist krémre hasonlító tégelyben van. Nekem olyan szépen fed, hogy púdert néha nem is használok és nem szárítja a bőrőmet.

Szempillaspirált olcsóbban úsztam meg de úgy, hogy minden várakozásomat felülmúlta. Essence szempillaspirálom van mintás zöld tubusa van és óriási keféje. Olyan szempillát csinál, mintha mű lenne. Valami 800 Ft. Rúzst nem használok csak szájfényt. A szeplőiddel nem tudom lehet e kezdeni valamit.

2011. febr. 21. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%

szia! nekem is nagyon száraz, érzékeny a bőröm, sőt még ekcémás is vagyok. a piros garnieres testápoló nekem nem vált be, eltömítette a pórusaim és tiszta pattanás lettem tőle mindenütt. amit most használok, az a nivea sos care, ilyen fehér, mostanában hirdették. eddig egész jónak tűnik.

alapozóból vichy normateint-et használok, mióta elkezdtem sminkelni, szerintem szépen fed és természetes a színe, nem ilyen sárgás mint sok más alapozónál. és van belőle egész világos színű is.

sminkben nem igazán tudok neked segíteni, mert igazából csak szempillaspirált szoktam rendszeresen használni[loreal shock volume, de szerintem már nem lehet kapni, amit még szeretek az a diorshow], de a mac-es termékek nagyon jók, nem folynak-kenődnek el és erős a színük.

19l

2011. febr. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nekem nagyon érzékeny és száraz az arcbőröm

La Roche-Posey krémeket használok,elég drága,de nagyon jó márka

én minden sminket az Avontól rendelek,én nagyon szeretem,csak vigyázz ha nagyon száraz a bőröd mint nekem akkor nem használj sok púdert

Én nem szoktam bőrradírt,tonikot,stb-t használni,mert nekem az mégjobban elrontja a bőröm.

14/L

2011. febr. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!