Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Melyik táskát válasszam e...

Melyik táskát válasszam e kettő közül? Link alul

Figyelt kérdés

[link]

[link]

A következők férjenek el benne: egy csomag papirzsebkendő, egy pénztárca, egy mobiltelefon, egy lakáskulcs, egy napszemüveg és egy labelló.

A nagyobbat vagy a kisebbet vennétek meg és miért?


2009. febr. 12. 16:01
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

Linkek:

[link]


[link]

2009. febr. 12. 16:04
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Én a nagyobbat venném meg mert több minden belefér pl nyáron a nagy hőségben még egy félliteres ásványvizet is beletudsz tenni nem kell a kezedben még azt is k

ülön cipelni

2009. febr. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
túl nagy különbség nincs közte,de a nagyobbat ajánlom,ha kell tudsz vmi mást is beletenni még.:)
2009. febr. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
100%
a második. bar nem az en stilusom az ilyesfajta táskák de nekem a masodik tetszik jobban, tobbminden elfer
2009. febr. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
a nagyobb!
2009. febr. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Második. Valahogy formásabb meg ugye nagyobb is.
2009. febr. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Hát ha már ilyen fajta táskát veszel, akkor mindenképpen a nagyobbat, mert tényleg pl nyáron vagy bármikor több minden belefér. Vagy ha veszel egy csokit azt is bele tudod dobni és nem kell rakosgatni... ja és nekem si így indult, hogy egy telefon zsepi labello. Mára komplett bőröndöt hordok magammal :))) Sokszor kell magaddal vinni pl. betétet is. És az a kisebb táskából könnyen kieshet és égés.


Na mindegy :) Szerintem is a nagyobbat érdemesebb már megvenni a 2 közül.


De ha tényleg alig hordasz magadnál valamit és kis vékony vagy és olyan törékeny típus akkor a kisebb az előnyösebb és az illik jobban hozzád. Ha tudod nézd meg magad a tükörben mindkettővel.

2009. febr. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
24%
Egyiket sem...
2009. febr. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem az első sokkal jobb. De a te stílusod szerint vásárolj.
2009. febr. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a második jobban is néz ki, és több minden belefér, praktikusabb.
2009. febr. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!