Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Avon témát valaki vágja?

Avon témát valaki vágja?

Figyelt kérdés
A kérdésem az lenne hogy az Avonnál van e lehetőség áruhitelre? vagyis arra hogy amikor a csomagot felveszem akkor nem kell egyből fizetnem, hanem van rá 14 napom? És van e első kötelező rendelés?? Légyszi segitsetek!!!
2011. febr. 18. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia.


Úgy van, hogy megkapod a csomagot, amit rendeltek Tőled, és abban van egy csekk, aminek a határideje a szállítási naptól számított 14 nap.


Hogy érted hogy első kötelező rendelés?

Most lettél Tanácsadónő?


Üdv.

2011. febr. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát kőszike :) nekem vki ugy mondta hogy van elsö kötelező rendelés, ami 5000ft. szoval kell lenni az aktuális kampányban egy min. 5000 ft értűkű rendelés, ezt vmi biztositéknak számitják sztem xD nem vok még tanácsadonő még csak szeretnék
2011. febr. 19. 10:23
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát Én ilyenre nem emlékszem mondjuk, de 5000 ft-ot nem nehéz összeszedni, családban,vagy barátnőknek elhinted, hogy elszeretnéd kezdeni, és ha mindenki csak egy kis apróságot vesz, összejön az 5000 hamar. :)

Meg a katalógusokat magadnak kell megvenned, az úgy van, h 5 db 650 ft, 10 db 850 ft, és ez is beleszámít az összegbe ,csak százalékot ezek után nem kapsz.


Az 5000-res korlátról csak annyit, h ha nincs meg az 5000 ft, akkor Neked kell kifizetni a csomagot, az 750 ft-ba kerül, és nem kapsz utána pénzt. Ennyi...


Remélem tudtam segíteni, ha még érdekel vmi, kérdezz bátran. :)


Üdv.

2011. febr. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 rockolee válasza:
53%

És katalógust is csak annyit kell rendelned, amennyit szükségesnek érzel. Én 10et szoktam, húgom kettővel nyomja. Kineveztek már azóta? Ha van még kérdésed, nagyon szívesen segítek, írj a colee@black-out.hu címre!


üdv!

2011. márc. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
az nem biztosíték, hanem az, hogy ingyen szállítják házhoz, mertha nem akkor 750-et kell plusszba fizetni
2011. ápr. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!