Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan kell a francia manikűrt...

Hogyan kell a francia manikűrt csinálni? Milyen színekkel érdemes?

Figyelt kérdés

Vettem hozzá matricát, de nem tudom, hogyan kell használni.

Először lefestem a körmömet valamilyen színre és utána amikor megszárad ráragasztom a matricát úgy, hogy a körmöm felső részét ne takarta és ott pedig más színre festem? Vagy hogyan kell?

Milyen színekkel néz ki jól?

15/L


2011. febr. 19. 17:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam csinálni, hogy ráragasztom a matricát a körmömre, a fehér részt fehérre festem. Megvárom, még megszárad, óvatosan leszedem a ragasztót. Utána egy bézses színnel kifestem a körmömet (a fehér nem fog elszíneződni, a MissSportynak van kifejezetten francia manikűrhöz való bézses, rózsaszínes színe) megvárom, még megszárad, ha van kedvem, akkor díszítem, ha nincs, akkor mehet rá az átlátszó fedőlakk, és ennyi.
2011. febr. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én előbb az alaplakkot használom (mert így kell), megvárom míg teljesen megszárad, aztán fehérrel kifestem a végét, bár én nm szoktam használni hozzá matricát. ha az is megszáradt, akkor lefestem átlátszóval.
2011. febr. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha nem használok matricát, akkor én is így szokta, de ha használok, akkor először fehérre festem, mert a matrica leszedné az alaplakkot.
2011. febr. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!