Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Zselés vagy porcelán műköröm?

Zselés vagy porcelán műköröm?

Figyelt kérdés
Műkörmöt szeretnék csináltatni, de nem tudom melyik a jobb (tartósabb) a kettő közül. Mi a különbség köztük?
2011. febr. 19. 22:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem még nem volt, de szerintem a porcelán sokkal szebb.
2011. febr. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
A porcelán tartósabb, de nekem a zselés jobban bejön (:
2011. febr. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
a porcelán tartósabb és jobb sztem:)
2011. febr. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az épített zselé tartósabb.
2011. febr. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt porcelán körmöm több, mint 1 évig, zselés meg kb. 3 hétig, és utána visszacsináltattam porcelánra. :D


A porcelán egy masszívabb, erősebb anyag, a zselé meg nem annyira. Látszólag ugyanúgy néz ki mindegyik, mindegyik szép, de Én a porcelánt jobban szerettem, tovább tartott sokkal.

A zselés körmömet véletlenül odaütöttem vminek, és lepattant a vége. A porcelánnál ez nincs így.

A zselés, az ha törik, akkor letörik a vége, vagy letörik a tövénél, lényeg, hogy nem szép, és mehetsz vissza csináltatni. A porcelánt meg tényleg nagyon bekell vágnod vahova a kezed, hogy az letörjön. :D


Nekem ez volt a fő szempont, nem akartam hetente javíttatni menni a körmöshöz. :)


Valaki meg a zselére esküszik, majd megtapasztalod, de Én porcira szavazok. :)


Bocsi, hogy hosszúra sikerült, csak gondoltam leírom, h miért "jobb" a porci. :)

2011. febr. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Mindenki válaszát köszönöm szépen.:) Főleg az utolsó kedves válaszadó bővebb hozzászólását, mert ez alapján azt hiszem sikerült döntenem.

2011. febr. 20. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!