Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szeretném kipróbálni az...

Szeretném kipróbálni az alapozót, krémet, vagy a púdert ajánlod?

Figyelt kérdés

Melyiket könnyebb felvinni? Még nem használtam ilyet. Színt hogy kell kiválasztani?

20/l


2011. febr. 20. 11:51
 1/6 anonim ***** válasza:
A színkiválasztással nekem mindig vannak gondjaim. Púder vagy alapozó - attól függ, milyen típusú a bőröd. DM-nek van saját terméke, nem drága, színezett hidratáló, szerintem mindent ver.
2011. febr. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Milyen a bőrtipusod? mert zsíros bőrre púdert kell.


Én a Folyékonyat szeretem,nekem vegyes bőrtípusom van, T vonalban zsíros (homlok,orr) az arcom száraz.De az folyékonyra rá lehet menni utána a púderrel,ami ált "rögzití" a sminket.

2011. febr. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]


Ebben a videóban nagyon jól, részletesen elmond mindent :]

2011. febr. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

KRÉM!Egyértelműen jobban eloszlik lehet,hogy egy kicsit dága de megéri!Itt van egy jó:

[link]

2011. febr. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Krém jobb!És inkább a drágább és márkásabb ami jobban fed és nem lesz zsíros tőle a bőröd!Én (elefánt)csont színűt használok!
2011. febr. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A folyékony alapozó és a porpúder között nem kell választani, mert a kettő kiegészíti egymást!

Az alapozó elfedi a bőrhibákat, egyenletes bőrképet ad, és ALAPJA a sminknek.

A por állagú (ténylegesen por vagy préselt) púder pedig fixálja az alapozót és mattítja a bőrt.


Felvinni különbözőképpen kell őket.

A folyékony alapozót a legjobb alapozó szivaccsal (vagy esetleg ujbeggyel (nem egész tenyérrel, mint az arckrémeket!) felvinni. Az arc középső készétől kiindulva az arc szélei felé haladva. Az orrnál, az szemeknél, a fülnél és a hajtő vonalában nagyon kell figyelni arra, hogy szépen el legyen dolgozva!

A púdert is külön szivaccsal (puffnival) érdemes felvinni: kicsit a bőrbe nyomkodva a port.


A szín kiválasztásáról annyit, hogy 1. szánj rá elég időt, 2. az áll vonalára vidd fel a tesztert, 3. természetes fénynél is nézd meg, hogy jó-e.


Plusz néhány jó tanács: heti egyszer használj bőrradírt, mindig letisztított bőrre vidd fel az alapozót, és lefekvés előtt mindig mosd le!


Kicsit macerásnak tűnik, de ha belejössz, menni fog az, és a szép eredményért megéri!

2011. febr. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!