Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » 17 éves lányok ti mennyire...

17 éves lányok ti mennyire sminkelitek magatokat?

Figyelt kérdés
Én valahogy rosszul érzem magam ha ki vagyok sminkelve (ami abból áll, hogy: alapozó, szempillaspirál, szájfény) pedig tetszenek az ilyen dolgok.
2011. febr. 22. 15:29
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát én alapozót,barna tust,szempillaspirált használok,esetenként szájfényt.

Imádom a sminkeket:)

17/L

2011. febr. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én meguntam már a sminkelést, kb 15-16 éves korom óta sminkeltem magam rendszeresen. Inkább mostanában úgy vagyok vele, hogy mutatom az igazi arcomat minthogy elrejtsem. És jobban érzem magam így. (mondjuk alapozót életemben nem használtam csak szempillaspirál ,meg szemceruza - Mostmár ezek sem. Csak szájfény. Ennyi nekem bőven elég.:D

Ha rosszúl érzed magad mikor kivagy festve akkor ne fesd magad. :)

2011. febr. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
45%

Szempillaspirál, alapozó, fekete szemceruza.

Én is nagyon szeretem a sminkeket,magamon is és másokon is.Mindig nagyon tetszett, ha vkinek erősen ki van húzva a szeme szemceruzával. Ezért kicsit rossz hogy mostanában a lányok visszafogottan sminkelnek.

2011. febr. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
Én 17 évesen nem használtam alapozót, viszont spirált azt mindig, sokat dobott az arcomon, sajnos elég kicsi, egyenes szempilláim vannak. És még néha szájfényt tettem fel. Ma már jóval többet sminkelem magam. :-)
2011. febr. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
én sminkelném magam, ha lenne rá időm. tennék tust, spirált, esetleg alapozót+szájfényt. talán kevés fekete vagy barna szemhéjpúdert. + a hajam is mindig szépen megcsinálnám. ejj, de jó is volna:)
2011. febr. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Alapozó, púder, fehér szemceruza, tus, spirál, szájfény..
2011. febr. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

16 éves vagyok...semennyire nem sminkelem magam...

alkalmakkor fekete szemceruzával kihúzom a szemem és ennyi...:)

régebben kentem személypúdert,alapozót,szempillaspirált,szájfényt,szemceruzát... ez is olyan fél éves fellángolás volt a sminkek iránt... :D

2011. febr. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
szia!én hétköznapokon csak púdert használok,meg szempillaspirál,szemcerka/tus.de csak ha van időm..(tehát kb 5-ből 2-3szor..5 perc plusz alvásért feláldozom a sminkelést :D)buliba meg teljesen alapozó-púder-pirosító-szájfény-fekete/barna füstös szem.csak mostanában kezdett el érdekelni a sminkelés,16 éves koromig kb ki se voltam sminkelve max évente 1szer :)
2011. febr. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
szempillaspirál, szájfény vagy Labello.
2011. febr. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

alapozó(néha alá korrektor), púder, szemhéjpúder(sötétkék, fekete), szemhéjtus(felül és alul is 'cicásra' húzva, de kicsit erősebben) és szempillaspirál(több réteg), pirosító...

17L

2011. febr. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!