Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Drogériákban kapható fekete,...

Drogériákban kapható fekete, erős fogású szemhéjfestéket keresek. Valaki?

Figyelt kérdés
Most ilyen lovely van, fehér ezüst fekete 3as..:) szóval nem túl jó minőségű, bár a fehér és az ezüst egész jó belőle, de a feketével nem vagyok megelégedve. nyilván azért vettem ezt, mert szűk a keret. melyik az az erősen fogó fekete szemhéjpúder, ami még aránylag jó árban is van?
2011. febr. 22. 16:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Próbáltad már vizes ecsettel felvinni a feketét? Nekem úgy sokkal erősebb színe van. Ha így sem válik be, akkor az Essence smokey eye szemhéjpúderjét tudom ajánlani, de gyorsan csapj le rá, mert azt hiszem ezt is ki fogják vonni a forgalomból márciustól. Remélem segítettem valamennyit.


Niki

2011. febr. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
kipróbálom a vizeset, aztán megnézem amit mondtál. köszöm szépen.:)
2011. febr. 22. 16:26
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Százas boltokban, és fodrászkellékesnél lehet venni Lilith márkájú szemhéjpúdert. Az garantáltan jól fog. Nekem három színben is van, köztük egy fekete is. 380 Ft volt.
2011. febr. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem is essence van és nagyon szeretem :)
2011. febr. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem drogériákban kaphatók közül az Astor vált be.

Ez még nagyon szuper, ceruzaként és szemfestékként is lehet használni: [link] csak sajnos drogériában nem kapható.

2011. febr. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
százforintos boltba és ilyen kis butikokban lehet kapni Lady Ann-t vagy valami ilyesmi a neve iszonyu fekete meg nagyon jó :D max 400 ft
2011. febr. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
mindenkinek köszi, hasznos volt.:) egyébként kipróbáltam a vizes dolgot. teljesen intenzív a szín így, viszont rájöttem, h az alapprobléma az, hogy ez soha nem lesz fekete, mivel ez csak mélyszürke..:)
2011. febr. 22. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!