Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Manhattan rúzsokról vélemény?

Manhattan rúzsokról vélemény?

Figyelt kérdés
2011. febr. 23. 22:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem valami tartósak, de a színeik csodásak. Báár.. a nude kollekció rúzsai egész jól bírják.
2011. febr. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Én szeretem őket (moisturise & gloss) de pár napja, mikor leértékelve akartam venni, majdnem átcsesztek. Ennek a rúzsnak a dm-ben az eredeti ára 750! ft, és az akciós kosárban kétféle árra voltak...az egyik szerint eredeti ár:1500!, akciós ár 750, tehát akciósként akarták eredeti áron eladni, a másik fele, rendesen 350-re volt leakciózva. Megkérdeztem az eladót, hogy miért van akciósnak feltüntetve, ha ez az eredeti ára, annyit mondott, hogy az emberek nem az árat nézik, hanem az akció feliratot, és megveszik ennyiért is. EZT A POFÁTLANSÁGOT!!!! Ha a biztiőr nem lett volna a sarkamban, akk lefényképezem és küldöm a fogyasztóvédelemnek.
2011. febr. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!