Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szempillagöndörítőt érdemes...

Szempillagöndörítőt érdemes venni? Van különbség, és látható?

Figyelt kérdés
Gondolkoztam, hogy vegyek-e, és szeretnék véleményeket hallani róla, hogy érdemes-e...:) használ valamit?
2011. febr. 27. 20:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nekem nem sokat használt
2011. febr. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
én is most akarok venni:D
2011. febr. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Nekem bevált sokkal láthatóbbak a pilláim :)
2011. febr. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nagyobbítja a szemed mert ha használsz, felfelé göndöríti a szempilláid,így nincsenek "útba" a szemednél, majd szempillaspirállal elég szépet lehet kihozni így vele. Van aki nem tudja jól használni,erősen nyomkodja,valaki meg egyszerűen fél és azért nem sikerül :) Vegyél egyet, és próbáld ki, nekem bevált.
2011. febr. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:D szerintem még a jövő héten megveszem.nem árt kipróbálni:))
2011. febr. 27. 21:18
 6/11 anonim ***** válasza:
akinek nem vált be, az nem tudja használni. bele kell tanulni. az én kezeimben még nem volt olyan göndörítő és nem találkoztam olyan szempillákkal amelyeknél nem tudtam elérni gyökeres változást. nekem pl gagyi nagon rövid lefelé álló összevissza oilláim vannak. rendesen hülyén néznek ki. mégis fantasztikusan ívelt pillákat tudok kialakítani vele magamnak:)
2011. febr. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
2011. febr. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 just.me ***** válasza:

Azt elmondanám azért mielőtt megveszed, hogy feltétlenül olyat vegyél aminek a belsejébe van egy gumi, hogy ne törje agyon a pilláid. A másik amire figyelj használatsorán hogy előbb göndöríts, aztán vidd fel a szempillaspirált, mert ha utána göndörítesz, akkor megtörnek a pilláid. Minden napos használatra se ajánlom, mert roncsolod a pilláid vele.

És bocs hogy sűrűn írtam a pillát :D

2011. febr. 28. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
hogyértve legyen belül gumi?
2011. febr. 28. 13:46
 10/11 anonim ***** válasza:
van egy kis gumi csík a két "fog" között. De ne aggódj én eddig nem láttam olyat amin nem volt, pl dm-ben veszel egy tök simát tuti van rajta
2011. márc. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!