Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A márciusra ígért Essence...

A márciusra ígért Essence újdonságok valahova megérkeztek már?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy még csak elseje van, de pl: a Westendben múlt hét elején már tök üresek voltak az Essence pultok. Feltöltötték az újjal vagy még várni kell rá?

Köszi


2011. márc. 1. 18:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem itt ma Miskolcon 3 hetet mondtak O_o
2011. márc. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
dunaújvárosban még csak leárazás sem volt vagy ilyesmi szoval nemtudom:D:D:D:D
2011. márc. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Értem.

Tegnap voltam Müllerben, ott is eléggé kifosztott a pult, Westendben a Rossmannban már múlt héten üres volt. Vecsésen kérdeztem tegnap, ott sincs túl sok minden az akciósból, de azért van még. A kiscsaj meg nem adott egyértelmű választ, hogy most ők töltik vagy jönnek hozzájuk és töltik...

2011. márc. 2. 15:01
 4/9 anonim ***** válasza:
berlinben elek tegnap meg itt sem voltak. holnap nezek be megint...hatha
2011. márc. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
tévedtem...egy-két árut elkezdtek leértékelni (300ftra...) itt dunaújvárosba...itt még várat magára rendesen:D
2011. márc. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

22:46: Szólj ha ott már megvan! :) És a véleményedre is kíváncsi vagyok, ha veszel valamit! :) (ha nem baj)


09:56: Jobb később mint soha! :) De tényleg durva, mert nálunk már február közepe óta voltak leértékelések...

2011. márc. 3. 10:18
 7/9 anonim ***** válasza:

én most állandóan lesem hogy minél jobb áron szerezhessem be a dolgokat :) golden rose cuccokat is 100ftért vettem...ill 99:) szóval...jó lenne már bespájzolni:)

22L

2011. márc. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Tegnap voltam az Üllői úti DM-ben ott sincs akciózás... Áááá kivagyok! :D Pedig a better nail gels nagyon érdekel és már alig várom!
2011. márc. 4. 18:22
 9/9 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Írtam az essence-nek és kaptam választ! Juppíííí!

Na szóval az új termékek a Rossmannokban március közepén kerülnek ki a polcokra, a DM-be pedig áprilisban (tehát ezért nem volt ott leárazás...brühühüüü!) Na de legalább ez már valami támpont! :)

2011. márc. 7. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!