Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mely termékeket érdemes...

Mely termékeket érdemes megvennem a leárazott Essence kollekcióból?

Figyelt kérdés
2011. márc. 1. 20:11
 1/8 anonim válasza:
100%

Amelyiket szeretnéd, és szerinted jól áll. A smink nem olyan mint a tej, nem savanyodik meg holnapra. Én is megyek s bespájzolok.

Dessy

2011. márc. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
úgy értettem melyek a legjobb minőségűek és például melyik szemhéjpúdernek jobb a színe stb.. :) de azért köszi a választ! :D
2011. márc. 1. 20:15
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hááá én ma vettem mágnest a mágneses körömlakkhoz! 99 ft-ért!:D A Müllerben meg 525.- volt.

Vááá naon boldog vagyok!

Nem tudod, valahol már lehet kapni az újdonságokat?

2011. márc. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

És Neked működik a mágnes? :S Én megvettem, és nekem nem akar :S

Bocsi az offért.


Szerintem van lila szemcerka, a Hola, Chica(Chicka?) az van, még régebbről, nagyon jó. Meg van egy másik, csillogós lila, 2 hete vettem feketébe, nagyon szeretem.

Akkor én vettem arctonikot meg lábápolókrémet is. Meg ma egy pattanás elleni tisztítót.

A csillogós szemhéjfestékkel szimpatizáltam, meg a citromsárgával, de végül azt nem vettem, abból van elég. :)

Még vettem egy lakkot, az meglepően lassan szárad.

A 99-esből vettem 1 lakkot, az jó, meg egy mágnest, 2 karkötőt, és egy szemcerkát.

Mi ma megkérdeztük az újat, 3 hetet mondtak itt Miskolcon. Pesten lehet hamarabb,mert itt Catrice sincs.

2011. márc. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos körömlakkot nem sikerült beszerezni a mágneshez, az majd legközelebb.

Múlt héten voltam Pesten, akkor teljesen le volt pusztítva egy Essence pult. Csak azt nem tudom, hogy ilyenkor az újjal töltik-e fel vagy még a régieket. Mert a csajszi szerint minden akciós elfogyott.

2011. márc. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

utolsó, lesz az állandó kollekcióban mágneses lakk.:)

Ez egy magyar csaj blogja, de sajnos angolul ír..de a képek érthetőek:)

[link]

2011. márc. 1. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Sztem a Sun Club négyesekből nyugodtan vehetsz, ennyi pénzért megérik. Én a California Dream-et vettem. Ja, a szemceruzák is jók (én is megvettem a lila Hola Chicát, és asszem van egy sötétkék is leértékelve). Ja, és a kétágyas szemhéjpúderből a türkizes-acélkékes is nagyon tuti! Én ezeket vettem...
2011. márc. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Darcy01 ***** válasza:
Mikor szoktak lenni ilyen leárazások?
2011. jún. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!