Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Tablófotózásra megcsináltassam...

Tablófotózásra megcsináltassam a hajamat a fodrásznál?

Figyelt kérdés

Nekem nagyon megtetszett a félkonty (és elég hosszú is a hajam), és ezért úgy gondoltam, hogy ezt a félkontyot megcsináltatom a tablófotózásra is. De egy kicsit elbizonytalanodtam, mert olvasgattam itt a neten és láttam, hogy sokan azt írták, hogy nem kell elmenni fodrászhoz, elég csak megmosni a hajamat és kivasalni vagy hullámokat rakni bele.

Légyszíves segítsetek!

(8. osztályos tablófotózás)


2011. márc. 2. 17:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem csináltasd meg fodrásszal.Eléggé fontos nap ahhoz, hogy ne pingáld ki magad,otthon am sem sikerül általába úgy ahogy szeretnénk. Én is 8.os vagyok, én is fodrászhoz megyek meg sminkeshez majd....Erre az 1 alkalomra ne sajnáljuk a pénzt....:)8év után elballagni azért nem piskóta.:D
2011. márc. 2. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát szerintem semmi extrát ne csinálj vele, olyat csinálj, ami megszokott frizura nálad, ahogyan szoktad hordani, majd ballagásra megcsináltathatod, de egy tablófotózásra...
2011. márc. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én azon röhögtem nagyon, hogy az osztályomban minden csaj fodrászhoz ment, és mindegyik tök máshogy nézett ki, mint ahogy egyébként szokott, úgyhogy sok értelme volt egy olyan képet kitenni évtizedekre a falra, amin nem is úgy néz ki mint valójában xD
2011. márc. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

jó most így menőznek,hogy más a külsejük meg minden,de majd kicsit másképp gondolnak vissza kb. 10-20 év múlva,hogy hűha tényleg ilyen voltam?!: D

Szerintem a képen max egy szolíd smink legyen + vagy göndör vagy sima haj: D

Amit már megszoktatok: ) Fölösleges nagylányoskodni...az majd maradhat esetleg ballagásra...de ezt a képet megőrzöd örökre: D talán;8

2011. márc. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Teljesen fölösleges bármit is csinálni a hajaddal, mert a képen csak annyi fog látszani, h összefogtad...egy kis smink tényleg nem árthat, de semmi erős, vagy túlkomponált, csak egy natúr "szépítő" smink kell. a konty bőven ráér a ballagásra, mikor mindenki láthatja, fotóra elég, ha beszáríttatod, esetleg valami szép hajcsatt, hajpánt, vagy dísz, de ennyi...ne akarj olyannak kinézni, amilyen egyáltalán nem vagy.
2011. márc. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, nagyon rendesek vagytok! :))
2011. márc. 3. 08:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!