Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Douglasban Aquolina pink...

Douglasban Aquolina pink sugar mennyi?

Figyelt kérdés

Nem tudja valaki esetleg, hogy a győri árkádban mennyibe kerül most ez a parfüm?

A 30 ml-es Pink Sugar és a Pink Sugar sensual?

köszönöm


2011. márc. 2. 18:37
 1/8 anonim ***** válasza:

nekem is az van most. IMÁDOM!! nagyon édes és fiatal de mégis nőies és kacér.

30 ml már veszel 5000ft-ért :)

2011. márc. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
8ezerért láttam 1 hete
2011. márc. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi:)

nagyon akarok megint venni tavaly is tél végétöl őszig használtam mindig akkor kattanok rá télen egy gyengébb illatot használok:)

2011. márc. 2. 18:52
 4/8 anonim ***** válasza:
én 3ezerért vettem teljesen ugyanazt az ázsia centerben pesten mint a douglasban. és nem hamisitvány :))
2011. márc. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
sajnos győri vagyok és örülök hogy egyáltalán Douglasban van máshol ugy tudom itt nincs is még hamisitvány sem.
2011. márc. 2. 19:55
 6/8 anonim ***** válasza:

Most felidéztem ennek a parfümnek az "illatát" és esküszöm, felfordult a gyomrom. Egyszer befújtam magam ezzel, de 2 napig olyan szagom volt tőle, mint a vaníliás légfrissítő, nem bírtam lemosni, még hajmosással se.


Amúgy online-parfümériákban már 4000 ft körüli összegért meg lehet rendelni, legutóbb ennyiért láttam.

2011. márc. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sztem ennek az ára annyira nagyon nagyon nem vészes és ingyen szállítják ki :) Én karácsonyra rendeltem innen :D

[link]

2011. márc. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm. Állítolag nem mindenkin van ugyan olyan illata. Biztos sok mindentől függ,de rajtam édes finom illata van.
2011. márc. 5. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!