Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » A lejárt sminklemosót lehet...

A lejárt sminklemosót lehet még használni?

Figyelt kérdés
azt írják, hogy a felbontás után 6hónapig...Szerintem ez már van másfél éves is...Szemfesték lemosóról van amúgy szó.
2011. márc. 3. 19:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát szerintem használhatod, nekem is régi sminklemosóm van, de nem lesz tőle bajom, úgyis leöblíted vízzel.
2011. márc. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát ezt nem kell lemosni és azért félek mert ugye a szememet mosom vele...
2011. márc. 3. 19:22
 3/4 anonim ***** válasza:

én biztos nem használnám. egyszer volt egy arclemosóm, ami lejárt, gondoltam semmi bajom nem lehet belőle. aha... másnap reggelre olyan dolgok nőttek az arcomra, amit még nem láttam. egy hétig nem léptem ki az utcára, még a bőrgyógyászatra sem voltam hajlandó elmenni. itthon kezeltem, aztán elmúlt.

persze mindenkinek máshogy reagál a bőre, valakinek semmi baja nem származna belőle, ha lejárt terméket használna. viszont én két dolgot írok még... nem véletlenül van szavatossági ideje és jobb félni, mint megijedni. :)

2011. márc. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.Én is így gondoltam, hogy nem véletlenül van az a szavatossági idő.Nem kísérletezek inkább.
2011. márc. 4. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!