Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Milyen sminktermékeket vegyek?...

Milyen sminktermékeket vegyek? Még sosem sminkeltem?

Figyelt kérdés

Szemceruzát szeretnék először, aztán spirált. Olyan 1000 forintért szeretnék szemcerkát. A L'oréal jó? Melyiket vegyem? És melyik mennyi?

14/L


2011. márc. 5. 19:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon halványan sminkelj, törekedj a természetességre. Ne azt lássák, hogy ki vagy festve, hanem, hogy valamitől tök jól nézel ki! :) Szerintem ruházz be egy a bőröd árnyalatával harmonizáló korrektorra, egy szempillaspirálra, szájfényre. 14 évesen szerintem másra nincs szükséged. Ráérsz még a szemceruzával. Márkából én pl a RIMMEL-t kedvelem...


21/L

2011. márc. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

L'Oréal?

Azt 5000 ft.körül kapsz minimum!

Essence,Maybelline ami ebben az árban talán jó.

A Colossal Volume nagyon jó a Maybelline-től,és az essence-nek szépek és tartósak a ceruzái is!

2011. márc. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szempillaspirál

Kétfélét használok,egyik Maybelline a másik pedig Astor.A Maybelline az eddigi legjobb,Volume Colossal/Sárga/ ez 2000 ft körül van,de nekem minden pénzt megér,annyira jó.Ha viszont te egy kicsit olcsóbbat szeretnél,akkor /megint/ az Essence spirálokat tudom ajánlani.Mind 1000 ft alatt van és majdnem olyan hatást érhetsz el velük mint a drágábbakkal.

-Szemceruza

A Sh-e márkájút nem ajánlom.Nehéz vele dolgozni.Nekem Astor Khol Kajal van,de az sem a szívem csücske.Eddigi legjobb az Avonos volt,illetve az Essence Black Mania.Bátran ajánlom mindkettőt. =)

2011. márc. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Amiket írtak azoknak tényleg vannak jó termékeik, elérhető áron én is használtam őket, amíg rá nem akadtam egy oldalra. Kiderült, hogy a Rimmel, Maybelline és L'Oréal nem a legmegbízhatóbb márkák közé sorolható, megvizsgálták őket és dúrr, kőolajszármazék és társai is voltak benne. :S Plusz állatokon kísérletezik ki a termékeiket, így ezek tudtában én nem használom őket. Inkább veszek márkás termékeket, amik ugyan drágábbak, de 100%, hogy fennmarad az arcomon, és 10 év múlva nem leszek tiszta ránc.
2011. márc. 6. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Utolsó, ez durva. Melyik termékben nincs kőolaj?
2011. márc. 6. 16:38
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]


Én a Maximum Definition volume spirált használom (narancssárga csomag, 850 ft, hasonló az Avon Supershockjához, és imádom!)


Szemcerkát régen szintén Essencet használtam, méghosszá a "Long lasting eye pencilt), 500 Ft körül van, mostmár csak tust használok (szintén Essence, szemkihúzó toll)

2011. márc. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!