Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Átlátszó transzparens púdert...

Átlátszó transzparens púdert hol és mennyiért kaphatok?

Figyelt kérdés

Arra a púderre gondoltam ami ugye a kérdésben is szerepelt, hogy átlátszó és a folyékony alapozóra felvéve mattítja a bőrt és fixálja az alapozót.

Nem tudom esetleg sminkeseknél lehet látni, hogy használják.


2011. márc. 6. 10:17
 1/6 A kérdező kommentje:

Átlátszó alatt színtelent értettem, bocsi a rossz megfogalmazásért.

(amúgy a púder színe fehér, bőrön persze színtelen lesz)

2011. márc. 6. 10:20
 2/6 anonim ***** válasza:
DM-ben van én már láttam azt hiszem Manhattan, de nem 100% a márka.Olyan 1500-2000 Ft.
2011. márc. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Van az Art Deconak, AlmWaynek, Malu Wilznek, Mac-nek, Vichynek.
2011. márc. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kryolan Transparent Powder

www.sminkbolt.hu itt meg tudod rendelni, de Budapesten is van bolt azt hiszem az Ó utcában.

2011. márc. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szia! Én ma vettem ilyen transzparens púdert a Müllerben 3300Ft-ért!De van a Dougles-ben is Art Deco, az 4000Ft körül van. Sok helyen nem ismerik úgy, hogy transzparens púder, hanem fixáló púderként tudják beazonosítani, hogy mi is ez. Amit a Müllerben vettem, az a Müller saját terméke. Pénteken próbálom ki, de lehet, hogy még előtte letesztelem.Azt mondta a Nő, hogy neki nagyon bevált, és hogy sokáig elég.

Ha gondoljátok megírhatom a tapasztalataimat a próba után.

Nekem ezelőtt Art Deco-s smink fixálóm volt, de nem por állagú, hanem spray. Az ugyan fixálta a sminket, mert tényleg egész este tökéletes maradt, de a bőröm nagyon csillogott tőle. Remélem ez a por majd beválik!

2011. márc. 29. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hello! :)

Ha benézel a Müllerbe, akkor ott az essence standján megtalálsz egy ilyen púdert, 1200 Ft körül! :) Ráadásul tök jó, az egész essence márka nagyon szuper.

[link]

Na jó, azért lehet kritizálni, nem tökéletes, de az árához képest, és szerintem amúgy is jó. :)

2012. szept. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!