Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Írna nekem valaki olyan...

Írna nekem valaki olyan webáruházat, ahol Swarovski köves bizsu ékszereket lehet rendelni?

Figyelt kérdés

Fontos lenne, hogy bizsu legyen, ne ezüst stb., az is jó lenne, ha antiallergén lenne, de az is jó lenne, ha olcsó lenne. Mert nagyobb mennyiségben kellene.

Itt nálunk a Tesco üzletsorán van fülbevaló, de csak apró beszúrósak, darabja egy ezres, nekem pedig lógósak is kellenének, meg nyakláncok.

Előre is köszönöm a válaszokat.


2011. márc. 6. 14:55
 1/7 anonim ***** válasza:

ez szerintem nagyon szép:

[link]


itt találtam:

[link]


:))

2011. márc. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 AĐA ***** válasza:

amit az első linkelt(legelső kép) én egy kinaiban vettem ugyanezt(csak kampós) 350 ft,és tényleg nagyon szép :):)

sok sikert!

2011. márc. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Dorci.1991 ***** válasza:
Ha bizsu, akkor az már nem is Swarovski köves, hanem csak vmi utánzat.
2011. márc. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 AĐA ***** válasza:
igen,az már csak műanyag,de nem nagyon látok különbséget.....(persze az anyag más,csak kinézetre olyan)
2011. márc. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A kérdező vagyok, és nagyon szépen köszönöm a válaszokat. :)

Üvegpalotára én is ráakadtam, éppen tegnap. Még egyszer köszönöm.

2011. márc. 7. 07:29
 6/7 anonim ***** válasza:

első vagyok.

Találtam neked valamit :D

[link]


csak 850 ft :)

2011. márc. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a minap itt nézegettem ékszereket és találtam néhány Swarovski kristályból készült ékszert :)

[link]

2012. jún. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!