Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Szerinted a fotózásra, hogy...

Szerinted a fotózásra, hogy sminkeljem ki magam?

Figyelt kérdés
a hajam szőke a bőröm világos a szemem zöld
2011. márc. 6. 17:58
 1/4 A kérdező kommentje:

[link]

kb ilyen szőke

2011. márc. 6. 18:11
 2/4 anonim ***** válasza:

sztem ne ess túlzásba.alapozó, szájfény, pirosító és szempillaspirál, vagy ha nem tetszik, akkor műszempilla.

nekem is így volt és sokkal szebbek lettek a képek mint akiknek 50 kiló vakolat volt a fején.

2011. márc. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A képen a csaj sötét barna hajú,de mindegy...

Szerintem alapozó,ha kell korrektor.Púder mindenképp,hogy szép matt legyen az arcod.Én kontúroznék,és/vagy pirosítanék is.A szemöldöködet kicsit kiemelheted sötétebb púderrel,mivel gondolom az is világos mint a hajad,de csak óvatosan.Szemre csak fekete vagy barna szemhéjtus,és alulra fehér szemceruza szerintem.Műszempilla mindenképpen,de ne legyen nagyo mű hatása,csak olyan szép szempilláid legyenek.Szájra ha jól áll akkor valami feltűnő rózsaszín rúzs,ha nem akkor csak valami szájfény.

Ha jó képeket akarsz,mindenképp púderezz,nehogy becsillanjon az arcod,mert az le tudja rontani a fotót,mert majd zsírosnak tűnhet az alapoztótól,ha nem mattító.

Én valami ilyesmiket ajánlok:


[link]


[link]


[link]


[link]

2011. márc. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi :)

a fekete nem igazán áll jól

2011. márc. 7. 17:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!