Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi az, amit ilyen profi...

Mi az, amit ilyen profi sminkesek a szem alá kennek fehér port (? ) amíg kifestik a szemhéjat?

Figyelt kérdés
és ez mire jó?:D valami fehér porszerűség, oda arra a csont részre ami nyáron is általában picit le szokott égni nagy napsütésben..:D remélem érthető volt:) Youtube-n láttam pár embernél, meg viván is láttam a viva trend-ben mikor sminkeltek. am nem szoktam vivát nézni,de a sminkes dolgokat mindig meglesem:]
2011. márc. 10. 10:55
 1/9 szamóca. ***** válasza:
100%
valószínű azért kenik oda, hogy mikor a sminkelés közben lehullik a színesebb szemhéjfesték, azt utána könnyen le tudják söpörni és ne kelljen sminklemosózni... de am nem tudom csak tipp volt :) én is így szoktam pedig nem láttam még ilyet...én ezért cisnálom.
2011. márc. 10. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én úgy tudtam, az korrektorként szolgál, és hogy optikailag nagyítson egy kicsit a szemeken... de lehet, hogy én tudom rosszul :) A nevét sajnos nem tudom.
2011. márc. 10. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%
elsonek igaza van.
2011. márc. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az arcbőr nem a szemfestéknek van kitalálva. Arra való az a por, hogy festés közben a lehulló festékszemecskék ne egyenesen a bőrre szálljanak rá. Akinek nem egyenletes az arcbőre (az enyém sajnos nem az) annak beágyazódik az apró ráncokba/gödröcskékbe. Másrészt festést alapozás után csinálunk. Annak semmi értelme nincs, hogy lealapozod az arcbőröd aztán lemosod mert festékes lett és újra alapozod. Kellemetlen eljárás lenne.
2011. márc. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
igen, szerintem is ezért van,köszi a válaszokat:D de ez vmi speciális valami, vagy csak sima fehér szemhéjcucc(bocsi nemjut eszembe a neve)? és ha nem ilyen sima szemhéjvalami akkor mi? ti mit használtok oda?(ha használtok)
2011. márc. 10. 13:07
 6/9 anonim ***** válasza:
szerintem az a korrektor vagy highlighter.
2011. márc. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szerintem átlátszó púder. mmint ami ilyen por állagú.:)
2011. márc. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az púder, azért teszik oda, hogy a szemfestés végén egy ecsettel le lehessen "söpörni" a lehullott festéket.
2011. márc. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat!:))
2011. márc. 10. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!