Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Hogyan sminkeljünk, tippek?

Hogyan sminkeljünk, tippek?

Figyelt kérdés

Sziasztok !!

Valaki tudna tippet adni abban, hogy hogyan kell "Természetes Sminket" készíteni, gondolok itt arra, hogy Alapozó az biztosan kell, azt hogyan kell úgy használni, hogy ne legyen túl feltűnő ? és egyéb tippeket is Várok !


Köszönöm Szépen a Válaszokat !!!


2009. febr. 20. 12:34
 1/4 anonim ***** válasza:
81%

én eddig 3x voltam "extrémül" kisminkelve,de akkor sem vittem túlzásba.Ez hát szilveszter,és 2sulis disco volt.

egyébként ritkán sminkelek,akkor viszont teljesen natur smink jöhet szóba.Én ezt szoktam csinálni általában:bekenem az arcom,pár perc múlva szivaccsal felviszem az alapozót.Ha nem lenne tökéletes nagy ecsettel elsimítom.Utána egy pici barna,vagy ezüst szemcerka.És végül vagy egy pici szemhéjpúdert teszek,persze halványat pl. rózsaszínes,vagy halványbarnásat!Ha nem teszek szemhéjpúdert,akkor szempillaspirált teszek.Itt vége a sminknek nálam.

Ez olyannyira nem feltűnő,hogy a suliba sem szólnak érte!:)))


DE NEFELEDD AZT,HOGY A SMINK AKKOR SZÉP HA ÖSSZHANGBAN VAN A RUHÁDDAL,A SZEMEDDEL.TEHÁT OLYAN SMINKET VÁLASSZ AMI ILLIK HOZZÁD!:)

Sok sikert!:)

14/L

2009. febr. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Manapsag vannak olyan por alapu termekek amelyek az alapozot helyettesitik, ha nem muszaly,akkor szerintem az alapozot hagyd el. (megfizteheto asvanyi alapu por pudereket gyart mar a L`oreal, Maybelline )Ezeket ecsettel lehet gyonyoruen felvinni, vigyazz,h a boroddel megfelelo szinut valassz es szukseg eseten a nyakadra es a dekoltazsodra is vidd fel. Ha van ra penzed akkor a Mac Studo Fix-et ajanlom.

Szemedre tehetsz akar selyemporokat, vagy gyonyhazas pasztel szinu szemhejpudert, esetleg a szempillak tovebe a szemhejpuder szinevel harmonizalo szemceruzaval kihuzhatod a szemed. Egy kis szmepillaspiral, lehelletnyi arcpir, szajfeny. ;)

2009. febr. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

http://www.youtube.com/watch?v=OB8nfJCOIeE


Én tőle tanultam meg sminkelni, érdemes a többi videóját is megnézni, nagyon jó tippeket ad.

2009. febr. 20. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

hát. leírni nehézkes kicsit.. de nembaj.: D

hát.először is nemtudom mennyi idős lehetsz. én igaz, még csak 15 leszek, de nem megyek ki utcára smink nélkül. ekkor mindeki nekem támad, hogy nézzem meg a képem 10 év múlva.. én viszont nagyon rosszul érzem nélküle, pedig nicsnenek pattanásaim, sose voltak. szoval. lényegre térve.: D nagyon fontos a minőségi cucc. ha van rá pénzed szánj rá. főleg alapozóra, púderra, korrektorra. hát. én ugy csinálom, hogy először korrektor. ilyen kis ecsetes és folyékony.. illetve krémes.. azzal szem alatt illetve ha van 1-2 mitteszer, pattanás rajtam.. ami nemsűrűn van szerencsére.:) én a korrektoromat nagyon szeretem. talán az az 1 sminkcuccom, ami sztem tökéletes.:D naszoval.

1.) korrektor szem alatt..+ pár hiba..fontos hogy ujjal, jol dolgozd el.

2.) én személy szerint a folyékony alapozot nem szeretem.. nekem a nagyon drágák is kis mennyiségben felvíve is maszk hatásúak.

válassz inkább egy jó, alapozo fedésű kő, vagy porpúdert. és nagy ecsettel vidd fel. fontos a tökéletes szín illetve a megfelelő lehetőleg természetes fény a sminkelésnél és a boltban ne a kezeden probáld ki ezeket.. ezután én nem pirosítót, hanem ilyen 'bronzing' púdert használok az orcára. sztem nagyon király. nagyon természetes és nagyon szép. de annál nagyon fontos az, hogy jó helyre, ne tul keveset, ne túl sokat.. aztán szem.. én felül vékonyan szemceruza... a szempillák altt-felett... ez kcisit nehéz eleinte hogy igazán szép legyen, de belelehet jönni. én nem szeretem annyira a szemhéjpúdert, túl sok odafigyelést igényel napközeb is (ha tartos is) illetve valahogy nemtudom.. enm érzem biztonságosan magam:D aztán.. szempilla. egy jó szempilaspirál az nagyon fontos..nekem most maybelline van és nagyon szeretem.. aztán a szám.. azt nem szoktam mindig megcsinálni, de inkább 'nude' árnyalatok.. napközbe aha elkezd fényleni az arcos kicsi púder, arcbarnító igazítás, végigmész gyorsan a ceruzával.. és kb ennyi..fontos, hgy minden este jol lemosd és kenz be krémmel.. hát megint sokat beszéltem, de a lényeg az bennevan:)

2009. máj. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!