Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Mi a véleményetek az ázsia...

Mi a véleményetek az ázsia centerben található Vera parfümériáról?

Figyelt kérdés
Eredeti parfümök? Megéri?
2011. márc. 14. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Én az Ági nevűben szoktam vásárolni, itt még nem vertek át, mindig eredetit kaptam.
2011. márc. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem eredeti a legtöbb, de ugyanolyan illatuk van. Én is vettem már ott, és negyede áron meg lehet úszni, ha nem eredeti. Én direkt nem eredetit vettem, mert itthon befújom magam, nem látja senki, hogy nem eredeti. Én imádom.

Remélem segíthettem. :)

16/L

2011. márc. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

De bizony lehet eredetit is venni. Én parfüm őrült vagyok, van két nagyon ritka és nem a márka, aminek utolsó darabjait csak az Ázsiában tudtam beszerezni, sajnos már ott sem kapható, de ezeket tuti nem hamisítják. Egyes külső és illatjegyek alapján kis ügyességgel meg lehet különböztetni az eredetit a hamistól (kódszámok, fújóka hossza, feliratok betűtípusa,elrendezése, kupak anyagáak minősége stb..).Vásárlás előtt érdemes bemenni a Douglas-be és tanulmányozni a megvenni kívánt illat üvegét, cimkéit, kódját, illatát.

Egy kis segítség: [link]

[link]

[link]

2011. márc. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!