Kezdőoldal » Szépség és divat » Smink és kiegészítők » Jól állna egy kék szemű,...

Jól állna egy kék szemű, (nagyon ici-picit szőkés) barna hajú fiúnak egy kis ezüst fülbevaló?

Figyelt kérdés

Anyum szerint jól állna nekem, én is szeretném. A cimpába szeretném rakatni (lobe fülpiercing). És még egy kérdés: A fiúknak melyik fülbe szokott lenni a fülcsi? Tudom, hogy most már mindenki oda rakja, ahova éri, de mégis... Én úgy tudom, hogy a bal fülbe szokták a fiúk rakni, de kellenne megerősítés. :)


14/F


2009. febr. 21. 19:09
 1/6 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem jól állna,és a bal füledbe;)

15/L

2009. febr. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
A bal fülbe kell rakni.Szerintem jól állna.Nekem az ezüst tetszik a fiúknál de a nagy csillógos köves az nem!!
2009. febr. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ha az segít, hogy képet is láthattok, akkor küldök e-mail-re, mert az előző kérdésemet amiatt törölték, hogy itt tüntettem fel a link-et.


Köszi a válaszokat! Azt hiszem, hogy a legközelebbi vakációba elmegyek belövetni! :)


Jah és utolsó válaszolónak: a köves nekem sem tetszik, csak egy kis ezüst, ami a fülben van (nem karika).

2009. febr. 21. 20:46
 4/6 anonim ***** válasza:
6%

Szerintem már ott nem stimmel, hogy fiú-fülbevaló....egy pasi legyen pasi...

A következő meg a miniszoknya lesz...egyenjogúság , meg minden, de ez szerintem túlzás...SZERINTEM

2009. febr. 22. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
26%

Szia általában az ijen fiuknak mint te nagyon jól ál a fülbevaló.

De még az is elképzelhető,hogy az arany fülbevaló is jól álna.neked.

2009. júl. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

nekem is van kék szemű szőkés barna srác vagyok és azt mondják hogy jól áll szóval szerintem rajta :D és ha akarsz akkor a balba ;) ammeg ne lövesd inkább szúrják :) egészségesebb és tényleg nem fáj... :D


16/f

2010. júl. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!